Problem sa The Elder Scrolls V: Skyrim – Legendary Edition

Pozdrav, imam problem koji nikako nemerem da resim, a ovde na forumu i Google-u nazalost nikako nisam uspeo da pronadjem resenje.

Pre mozda nedelju dana sam skinuo Skyrim – Legendary Edition zbog DLC-a. E sad, posto sam ja vec imao Skyrim u Xbox-u u folderu Games, ja sam odlucio da ne ubacujem taj Disc 1 ponovo jer ga naravno vec imam, pa sam samo ubacio Disc 2, koji sadrzi DLC, a ono sto sam vec imao u Skyrim folderu sam prebacio u Disc 1.

Problem je to sto meni DLC uopste ne radi, on njega vidi kad uradim Manual Scan, ali ono ne radi, kao da ga nikad nisam ni ubacio. Kako ja to da popravim, da mi DLC proradi? Hvala unapred i izvinjavam se unapred ako nisam objasnio kako treba.

Skini i aktiviraj poslednji update. Ukoliko ti ni tada ne bude radilo, skini i prvi disc od Legendary Edition-a, pa probaj onda. Postoje takvi slucajevi sa igrama (Dark Arisen, na primer)

Mislim da je fora kao za za Arkham City GOTY, moraju da budu Disk 1 i Disk 2 skinuti i da imaju isti media ID. Znači da treba da se skine Disk 1 od Legendary Edition da bi ti radio DLC sa Diska 2, barem mislim da je to u pitanju.

Znaci obrisem ovaj Skyrim sto mi je trenutno u Xbox-u i ponovo skinem Legendary Edition i ubacim oba diska. Nije to nikakav problem samo hoce li mi ako obrisem Skyrim ostati sve sto sam sacuvao do sada, posto stvarno ne bi pocinjao ponovo od pocetka. Hvala na odgovorima, prvo cu probati ovo sa update-om, pa ako ne bude radilo, prelazim na skidanje.

Moze li save od regularne verzije raditi na ovom LE edition, verujem da je drugi disk sa DLC-ovima?

Ne znam da li moze raditi jer nisam uopste ni prebacivao Disc 1, samo Disc 2 sa DLC-om. Vec sam pitao ranije ne znam gde da li se mora prebacivati i Disc 1 i receno mi je da ne mora, posto je to sve isto.

Save bi trebalo da moze da radi, problem sa GOTY, Legendary, i kojim jos ne edicijama je to sto su poceli da ubacuju ID proveru. Save bi trebalo da radi sa svim verzijama

Auuu covece, pa nemoj mi govoriti da bi “trebalo” da radi, sta ako ne bude? Pa ne znam ni sam sta bi uradio, mislim da bi sve porazbijao. Ne bi ga ponovo pocinjao igrati ma nema sanse, to je sigurno.

Ti onda kupi dlc-ove i tako izblegni lupanje opreme :stuck_out_tongue:

Dlc u content folder da ide u 16 nule ceo drugi disk tu treba koji put da se ovo ponavlja? Mora da radi bez problema

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Problem resen :rock: Ucinio kako je studiovpc rekao, i evo ga sada sve radi bez ikakvih problema. Sto se mene tice, moze LOCK.

em pise u tutorijalu, em se provlaci pitanje svake nedelje po jednom bar :smiley: inace vazi za apsolutno svaku igru o za svaki DLC… famozna forza 4 takodje hehehe

ajmo LOCK, dodjes vopi :stuck_out_tongue: