Problem sa Sony 4

mozda sam pogresio post ili grupu ali osecam potrebu da pitam te da mi neko da savet ili strucno misljenje.
naime imam sony ps4 white i sve radi perfektno medjutim buni me jedna stvar.sony je kupljen nov pre dva meseca,
kada je ugasen te prislonim uvo uz njega unutra sony tiho zuji.
to zujanje je dosta tiho jedva se nadzire kada se prislonim uz njega,e sad kada ga iskljucim iz struje ne cuje se vise.
drug koji ima sony 4 kaze mi da se kod njega ne cuje.ali zatrazio bih strucno misljenje od vas.
Hvala unapred

Da možda ti konzolu ne gasiš u sleep mode? Jel ti blinka ona led dioda u narandžastoj boji kad ga ugasiš?

u potpunosti ga ok ugasim znaci ne blinka nista.jedino da iskljucim opcije za standby kad skidam nesto?

Pa ne znam ja iskreno kad spavam orijentacija mi je takva u sobi da mi je glava na metar od konzole a uši su mi ekstremno osetljive na najmanji šum i stvarno se ništa ne čuje. Dok recimo kad je staviš u standby/rest mode uvek se čuje hdd da radi što je i logično jer upisuje podatke na njega kad npr skidaš s neta u tom modu.

razumem ete .guglao sam jos i nasiao da se jos neki zale na ovaj pojam ali kazu da je normalno neki tvrde da tako mora.jos sam i kabal za napajanje menjao sad i isto se cuje

cuje se i moj, cuje mu se napajanje jer i ti kao i ja imas prejak napon u kuci, eto to je glavni problem, blago zujanje ima… cim istaknes iz struje vise nema

mutav nisam da znam sta je sleep a sta je kompletno gasenje :stuck_out_tongue:

recite mi jer mogu da ga tako ostavljam ili da ga gasim skroz is struje mislim da iskljucim napon na produznom kablu?i da li je ovo neki kvar ili mogu ovako da ga ostavim ili vratim posto naravno garanciju imam?

nije kvar, kako ne kapiras, tvoj napon u kuci je preko 230V i stvara zujanje i sum u napajanju same konzole

Moj stoji non stop ukljucen vise od 6 meseci

sad razumem.hvala puno na savetu imas pivo od mene :slight_smile: