Problem sa raspakivanjem (winrar)

Imam problem sa winrar-om, e sad ne bih znao da li je on ili do racunara. Radi se o tome da kad skinem neku zapakovau winrar arhivu (neka igra) i kad pokusam da je otpakujem dobijam **unexpected end of archive **eror i nikako ne mogu da otpakujem zeljeni sadrzaj, pokusavao sam i sa **Repair **opcijom koju poseduje program winrar ali i dalje dobijam eror. Sve fajlove skidao sam sa Jdownloader programom, e sad eror je poceo da izbavuje kad sam reinstalirao Win, pre reinstalacije normalno je radio sve a posle reinstalacije paf nista. Pa ako je neko imao ovakav problem da mi pomogne ili sam je nesto prevideo pa mi treba jos neki program ili neki fix da popravi stvar. :headbang:

To obično znači da ti nije skinut svaki deo fajla, što se može lako desiti sa Jdownloaderom, da neki deo fali. E sad, da li ti se to dešava sa svakim fajlom ili tek ponekim?

skini opet te fajlove koji su osteceni, nema im spasa.

To mi se desavalo sa igrom Fifa Brazil 2014 pokusao sam sa vise sajtova da je skinem i sa bilo kog sajta uvek pokaze isto, i sve zavisi od recimo 8 partova bar 4 budu corrupt sto se kaze odonosno izbaci eror, pokusavao sam i radio sve moguce update-ove Jdownloader-a v1 i v2 isto izbacuje eror. Kad sam pokusao da skinem Trial Fusion sa xbox360iso sajta i hajde da raspakujem opet paf unexpected end of archive.