Problem sa NFS:Hot Pursuit igrom na LT 2.0

Nisam na forumu video slican problem,pa otvaram novi thread,e sad u cemu je problem.Resio da prekopiram igru NFS:Hot Pursuit koju sam nekad ja licno narezao i uspesno igrao na flash-u 1.6…i naravno prilikom prelaska na flash 2.0,vise tu igru na tom discu nisam mogao da pokrenem,dobijajuci poruku “Disc is not supported”,naravno sve je jasno,zasto i zbog cega se to desava…sve do danas kad sam resio da opet taj disc iskopiram,napravim uredno novi layerbrake…narezavsi preko Image burn-a…sve uspesno proslo,stavim disk u konzolu,pojavi se uredno slika NFS HP…pokrenem igru i opet dobijem poruku “Disc is not supported”…napominjem da igru nisam provlacio kroz ABGX,posto mi je objasnjeno,ako imam 2.0,to ne bi imalo smisla raditi,jer novi ABGX sluzi prevashodno za verifikaciju igara koje se igraju na flash-u 3.0…molio bih za pomoc,da znam kako mi je dalje raditi :slight_smile:

Hmm…Jedino sto ti mogu reci je da je provuces kroz ABGX, rekao bih da je u tome problem. Probaj ponovo da je narezes ali ovaj put je OBAVEZNO provuci kroz ABGX i onda vidi da li ce raditi.Taj NFS ima AP 2.5 zastitu, koliko se secam, tako da ABGX bi trebalo da resi tvoj problem.

nisi trebao da diraš ništa oko layerbrake-a jer je igra xgd2,a abgx,to što kažeš,radi verifikaciju svih igara i xgd2 i xgd3 zajedno sa igrama sa ap2.5 zaštitom za lt3.0,ali stvar je u tome što npr. abgx za igre koje su u xgd2 formatu bez ap2.5 zaštite možeš da igraš i na lt 1.0,(igre do 11 wave-a),kod mene je barem tako,na jednoj kutiji imam lt 1.0(koji je dosta stariji od tvog),skinem igru do 11 wave-a,provučem kroz abgx i normalno radi!
ali igre sa ap2.5 zaštitom provlačeći kroz abgx,treba ti lt 3.0.Jovan je u pravu,ta je igra sa ap2.5 zaštitom,tako da ako si je ubacio u kutiju i dobio tu poruku ,mislim da ti je kutija obeležena na proveri ap2.5 zaštite! -“Failed AP25 Challenge”- i da si je provukao kroz abgx ja msm da bi ti isto bilo jer imaš lt2.0!
al,ajde možda grešim pa nekame neko ispravi ili potvrdi ovo rečeno!

ap 2.5 igre nemozes igrati na lt 2.0 dal to bio nfs,fable,h:reach ili neka druga sa 2.5 zastitomna 2.0 ti nece raditi…

???

@KYO
drugar provuci tu igru kroz ABGX 1.0.5 za lt+2.0 , ako ne bude radila ja je pojedem.

ARMAGEDON!!! ne pricaj pogresno coveku da ga zbunis.

ABGX 1.05 ubacuje patcheve za LT+ 3.0 za LT2.0 moras rucno da patchujes i da vodis racuna da ti DAE nije updateovan, dashboard verzija i ostalo…

@M007P
zar abgx 1.0.6 nije zadnji i za LT+3.0
ja sam recimo black ops provukao kroz 1.0.6 i nije mi radio na lt+2.0 ,a kad sam ga provukao na 1.0.5 radio je na LT+2.0

provučem znači rip od black ops kroz 1.0.5 i radi na lt+2.0 a ne radi na lt+3.0
provučem kroz 1.0.6 radi na lt+3.0 a ne radi na lt+ 2.0 to je moje iskustvo.

A gde mu je baza podataka za 1.0.5 tj odakle downloaduje neophodne fajlove za 1.0.5?Zanimljivo je ovo pa zato pitam jer dosada nisam nailazio na ovakvo iskustvo.Ah da,jos nesto.Da li ti se nalaze na istoj particiji obe verzije i na istom kompu ili ne?

ako provuce kroz ABGX morace da ubaci rucno ili sa onim programom patch za AP25 za LT+ 2.0…

Nema ABGX odvojene baze za svaku verziju programa.

Jesi li mislio da se preko xbox backup creator ubaci onaj topology file kao sto se XGD3 igre namestaju da rade na 2.0?

Cekaj koji drajv imas , koji fles lt2.0 ili lt+2.0?

lt 2.0 i lt+ 2.0 to ti ista stvar, plus je od 1.0 verzije pa na dalje, to je samo da se razlikuju od onih starih LT-eva

Da mozes preko njega LT+ 2.0 patch da injectujes

Sent from my IRC using Twitter