Problem sa forumom

Ovako imam problem sa forumom, konstantno me sam izloguje. Logujem se i cim udjem na neku stranu nisam vise logovan, moram ponovo. Sacekam par min odmah sam izlogovan. Da li je u meni problem ili se nesto baguje forum?

Meni je juče forum sporo učitavao i konstanto logoutovao. Pokušaj da obrišeš cache, cookies, temp i temporary internet files pa vidi da li baguje i dalje. Moguće da je server preopterećen.

Ja sam juce ovde bio negde oko 23h i sve je super sljakalo .

Ukljuci cookies

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Sva su mi podesavanja kao i pre i opet. Evo sada sa kompa ne mogu vise uopste da se logujem.

Mene na laptopu to jako iritira dok je na pc sve u najboljem redu tako da nije do stranice vec do tvog uredjaja

Koji browser koristiš? pokušaj da obrišeš stare cookije i cache. Moguće da neki od zaostalih fajlova zeza.

Sada pisem sa telefona. Uvek mi je normalno radio. Koristio sam uglavnom firefox na linuxu. Ocistio sam cookies ali opet isto. Ali generalno forum dosta lose i sporo radi i na ostalim sistemima. Nije ovo jedini forum na kome sam. Ne razumem se u to previse ali ovaj radi najlosije od svih. Bez zelje da vredjam vlasnike.

Proveri da li si chekirao remember me polje ispod username i passworda. Proveri i iz nekog drugog browsera.

Evo sada pisem opet sa istog FireFox-a Linux sada radi.

problem je ponekad i do servera gde je hostovan forum, znamo za taj problem i nadamo se da ce biti resen sto pre

Meni sve radi kako treba, sa laptopa, kompa i telefona. Na kompu korisim IE 10, na laptopu Firefox a na telefonu standardan Android browser.

Forum u odredjenom periodu dana desava se ali ne svakodnevno da sporije ucitava a posle toga je offline to je zbog backup-a servera na kome se nalazi, nista strasno ali ako imate problema sa login i slicnim to je do vaseg racunara.

Sada radi normalno. Sto se mene tice tema se moze zakljucati.

Da ne otvaram novu temu:

Imam problem, Ne mogu promjeniti sliku profila. Uvjek kaže “Failed to connect with forum”, ili “Nemate dozvolu”… Može li neko reći kako da to popravim? Koristim “Tapatalk” program preko “Android-a”. Hvala unaprijed

Sent From Skyrim, Using “Real World”

Pojma nemam, tapatalk hoce da zeza pogotovu ova zadnja beta. Jel mozes da probas preko kompa? Ako ne posalji meni na [email protected] pa cu ti ja postaviti.

Probat’ ću, hvala na odgovoru :slight_smile:

Edit: Done.

Sent From Skyrim, Using “Real World”

http://www.xboxrepublika.com/forum.php

Zasto mi se pojavljuje ovo?

Koje tačno? Može screenshot?

Verovatno je mislio da nije mogao da pristupi forumu dok je bio maintenance