Problem sa dzojstikom

Ljudi da li ova tema koja trpi sve moze da istrpi moj problem sa dzojstikom;)
Naime danas uzeo da igram Mortal Kombat…kad ono pri odabiru igraca moj levi analog je totalno poludio…celo vreme vuce na levu stranu…iako nista ne diram…moze li to nekako da se popravi?Pokusavam da ga ocistim…ali i dalje se javlja problem…

Probaj da ga cimnes na suprotnu stranu da li se normalizuje, ako ni to nece ocisti analog. Krajnja solucija zamena analoga ili jos jace joypad :smiley:
Na limundo se dobro prodaju pokvarene stvari

Sent from my IRC using Twitter

Imao sam slican problem,mislim da je jedini nacin da to popravis da otvoris kontroler probas da namestis ako se nesto pomerilo a ako se nesto polomilo kupis novi deo pa zamenis ali ne znam da li vredi da trazis delove dosta ces ih tesko naci…moj savet ti je ako ne mozes da skarabudzis nekako batali i uzmi novi ako je toliko ozbiljno.

Nemoj se ljutiti ali ne moze taj problem da trpi, nije problem radi jednog pitanja, nego ako krenes ti krenut ce i ostali sa pitanjima, a ima pod forum koji je namenjen za pitanja, kjuziz :wink:

Sada cu ti ja otvoriti novu temu gde joj je mesto, nije problem :beer:

Ma nije problem nikako…:slight_smile:
Sledeci put cu otvoriti temu…
Pokusacu cimati dzojstik…ali ne verujem da ce biti vajde od toga…fazon je sto za jedan milimetar zapne u levo…ne znam da li je prasina…ne verujem da je nesto puklo…imam osecaj da je ispalo iz lezista…Hvala u svakom slucaju na savetima…:slight_smile: