Problem sa dzojstikom-stalno se iskljucuje

Dzojstik mi se periodicno gasi, nekad svakih minut, nekad se iskljuci 3 puta u 10 sekundi a nekad radi normalno. Takodje dok igram Diablo, kada pritisnem RT i uradim magiju odma mi se ugasi dzojstik.
Jel zna neko u cemu je problem?

kontakti za bateriju, uzmi razvuci ih malo slobodno, one federcice kao… i koirsri DURACELL baterije ili SANYO ENELOOP punjive

Ima tema od pre neki dan ljudi su se zalili da im se iskljucuje kada im radi vibracij. Moze da bude kontakt ili su ti baterije lose.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Ako ti nepomogne ti sto je studio rekao iseci malo izolir trake i zalepi sastrane na plastiku u kojoj stoje baterije…obelezeno je zutom bojom na slici

@M007P Gase se kad su im baterije praznije…bar je tako meni bilo

Ja imam isti problem,baterije nisam menjao od kad sam kupio Xbox :stuck_out_tongue:
Inace imam jos 3 crtice,do sad sam koristio punjivu bateriju.
Da li da probam da zamenim baterije?

To sto ti pise tri crte ne znaci nista, uvijek tako pokazuje. Ako ti svetla vrte u krug, pa se joy ugasi, onda je do praznih baterija. Ako se joy samo ugasi, onda negdje pravi prekid

E bas to.Stavio sam ovu drugu bateriju da se puni,samo me zanima koliko dugo da je drzim na USB?

pa dok ne ugasi lampicu da se napunila :smiley: uglavnom imaju led diodu koja se gasi kada se napune, ako ne drzi 12h i to je to

A letos sam je drzao cela 2 dana :open_mouth: i zelena lampica je jos sijala Hahhahaha :smiley:

i unistio si ih

12h maximalno 16 ne vise od toga inace degradiras bateriju