Problem sa call of duty:advanced warfare

DASH: 2.0.16767.0
KONZOLA: Phat 120G
FLASH VERZIJA: LT+ 3.0
DISK: Verbatim
METOD REZANJA: PAYLOAD Tool,imbg burn 2.5.8.0
MODEL REZACA: Ihas 124-04 DU
BRZINA REZANJA I PODESAVANJA: 4x -FHT ON,OHT OFF,OS OFF,SM ON,clonecd instaliran
OPIS PROBLEMA: Kada startujem igru izbacuje mi na ekranu UNABLE TO READ DISK,disk narezem bez problema i gresaka.
Kad sam izgorio par diskova otisao sam i kupio je,intalirao normalno ali kad sam poceo da igram pojavi se greka u verifikaciji diska i resetuje se konzola.

Nema šta, loše je narezana, idi i traži drugu kopiju, dešava se.

onda ti laser na konzoli odlazi polako, ali pre ce biti lose narezana, mada nije iskljuceno ni ovo za laser, jer to su simptomi za laser koji slabi

Fifu sam narezao bez problema i dafi perfektno.
Ovaj lik sto mi je rezao diskove kaze da je bacio 10 diskova dok nije uspio da je snimi da mu je konzola procita (kaze problem sa HT podesavanjem)a ovo sa verifikacijom je problem jer mora da updejtuje firware na rezac-o cemu je rijec nisam pametan.
Narezao sam stotine diskova i vidim komentare ispod navedene igre na thepiratebay da dosta ljudi ima isti problem konkretno sa ovom igrom pa rekoh da nema neko podesavalje ili sl. koje bi to rijesilo.

Vec kad pitam,da pitam i ovo kako da rijesim a vezano je za abgx


Ako padne na verifikaciji pri rezanju onda rezan dvd-laser rezaca ako padne error pri citanju na konzoli onda laser u konzoli. Vrlo prosto, dvd pucaju jer laser ne moze da snimi na layerbreake, kada oslabi laser na rezacu to se desava kod dual layer dvd-a.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Ne pada na verifikaciji ni jednom.Pokusao sam opet da snimim i sve je proslo savrseno ali konzola nece da ga procita.Izvadim taj,stavim ovaj kupljeni a on radi ali se posle minut javi greska u verifikaciji. Resetuje se konzola.Zbilja ne znam o cemu je rijec a i zbunjen sam komentarina ljudi na thepiratebay koji opisuju istu stvar koja se desava i meni.

Ocete li mi reci sta mi je sa agbx sto ne moze da se konektuje na netu a podeseno je kao sto je na vasem sajtu?

Ima li bilo ko ideju o cemu se radi vezano za igricu i za abgx?

Pozdrav.
Problem sa istom igrom ali pokretanje sa harda na RGH konzoli.
Prilikom pokretanja izbaci game error.
Probao sam na oba načina (Xbox Beckup i Iso2God)
Igru sam propustio kroz ABGX360.
Da li neko ima neki savet? :(-o

Kakve uopste veze ima abgx sa RGH konzolom? Treba ti apdejt za osnovni, MS dashboard.

To sa abgx sam pročitao na nekom od stranih foruma, nešto kao nedostatak topologi data.
U svemu ovome sam potpuni amater. :emoticon-0111-blush

Idem onda da odradim apdejt.

Drzi se ti ovog foruma. Evo ti link za tut: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=7774

Odličan tutorijal.:tap:

Sve odrađeno i igrica radi.