Problem posle update na 15574 RGH konzole

Imao sam instaliran RGH na slim xbox-u 250GB. Dashboard 14699. Pratio sam uputstvo za update na 15574.

  1. Kreirao sam uz pomoc Multi Builder 360 ver 0.9.5.0 “UPDFLASH.BIN”
  2. Prebacio sam na root usb flash-a UPDFLASH.BIN i XENON.ELF
    UPDFLASH.BIN sam reimenovao u nandflash.bin!!!

Upalio sam konzolu preko eject dugmeta i pokrenuo se Xell, sve je proslo kako treba i dobio sam na kraju poruku: image written, shut down now. Posle toga kad upalim konzolu ona radi ali nema Xell ekrana ako upalim na eject i nista se ne desava i ako upalim na power dugme, nema slike.Hvala na bilo kakvoj pomoci.:headbang:

nije ti dobro napravljen NAND, pretpostavka da nemas dobra podesavanja.

Cim ne moze da udje u XELL na eject nije lepo zakuvan nand ili neki parametar je omasen.

Hvala na brzom odgovoru. OK, pre toga je radio, igrao sam igre na 14699 dash-u. Kako mogu da sredim da dobijem XELL. Ili moram ponovo da upisem nand na plocu od xbox-a ?

Iz ovoga kako shvatam sada mora da se programatorom napise nand.
Ako imas original fajlove i kljuceve mogu da je sredim

Živo me zanima zašto si podizo Dashboard kad imaš RGH to je potpuno besmisleno!

LoL
To sam ga i ja pitao ali je isqlirao PM.
Ne znam da na RGH/JTAG i najnovije igre traze vishi dashboard, al dobro.

Mozda visi dash traze neke nove XBLA igre, a ne mogu da se ripuju?

nein.

Ne znam, ali mislim da ni igre iz 2013te nece traziti na RGH/JTAG dash update.
Ispravite me ako greshim :expressionless:

Dashboard novi se napravi za minut, posle u xell sa flesha instalira, fabricku dashupdate zameni se ime $systemupdate u $$ysteupdate i insaliraju avatari i kinect podrska kome treba. Sve ovo se zavrsi za 10min izuzev ako neko ne napravi problem.

Sent from my IRC using Twitter

Ali jel ima potrebe za tim, s`obzirom da igre rade i na starim dashovima na RGH/JTAG?

I mene ovo zanima.

I ne bih rekao da sve rade na starim dashovima.
Zamisli npr. da hoces da pokrenes Kinekt igru na pred-Kinekt dashu. Nema teorije.

Znaci, pitanje je koji dash je potreban za koju igru a ne za koliko se napravi.
Tako je kobi napravio “za minut” pa je ****** konzolu.

Podizao sam dash iz razloga da sada zavrsim sve. Da se ne bi nakon mesec dana desilo da moram da instaliram novi dash. Nakon uspesne instalacije RGH mislio sam da ce to biti prosto, sto u mom slucaju definitivno nije bilo. U svakom slucaju pokusacu da je sredim. Mislim da je greska bila u tome sto sam reimenovao UPDFLASH u NANDFLASH. Nisam stigao ranije da odgovorim jel sam radio i nisam video poruke. Sada sam ostao sam na poslu i upalio da vidim. Pozdrav.

nema to veze sto si promenio ime i jedna i druga metoda sa imenom rade savrseno, nije do toga.

OK, koja igra ti je trazila dash update do sada sa ili bez kinetika?

Dat je primer stari i novi dash, potvrdujem da je istina.

Sent from my IRC using Twitter

Meni nije nijedna jer nisam JTAG-ovao konzolu.
A nisam bas zbog izostanka odgovora na ovakva pitanja.

Ali je valjda logicno da Kinect igra ne moze da radi bez podrske za Kinect.
Ne znam kako bi konzola uopste prepoznala uredjaj?

Ne znam, voleo bih da znam i ja ali do sada ni 1 NON kinetik mi nije trazila update, sto ne znaci da nece.
Mozda traze samo ove za kinetik…

Nije kinetik, nego kinect. Ili kinekt, kako se cita, ali nikako kinetik.

Ma najmanji problem je kako se pishe, nas zanima resenje