Problem oko Shadow of Mordor / Assassins Creed IV

Pozdrav ljudi

Kupio sam paket od 25 DVD (Verbatim AZO) pa sam odlucio da rezem neke igre i prvo krenuo da rezem shadow of mordor. Sve je krenulo super, jedino je bilo kod rezanja da je veliki fajl za disk pa sam isao truncate sto uvek idem. A pre toga sam proverio fajl sa abg360 i sve je bilo super. Verify disc je bio uspesan isto.

Problem nastaje kad ubacim disk i izbaci mi eror da moram da update konzolu (koja je fleshovana). Isao sam na NO jer mozda moze igra da radi ali me samo vrati na Xbox Home. Kako mogu da uradim update a da ne sjebem fleshovanje. Dashboard mi je 2.0.16202.0

A sa Black Flagom mi je u toku rezanja izbacio neki error koji nisam zapamtio i samo kliknuo Retry i nastavio rezanje. Do kraja nista nije bilo negativno. Ubacim disk i cita ga nesto duze nego sto obicno cita i izbacuje Unrecognized Disk.

Pomagajte jer ne bi da sjebem 10 dvd za dzabe jer su i skupi. Rezac mi je externi koji se povezuje na usb . Rezao sam svasta i radilo mi je sve osim u nekim slucajevima gde pokrene igru i zabode negde posle 15 min.