Problem oko igre (Halo: Combat Evolved HD)

Again me, with new problem :smiley:
Problem mi predstavlja halo combat evolved hd, rezao sam burner max metodom na 4x brzini(probao I na 2.4x medjutim rezac ne podrzava rezanje na toj brzini)
Igra zakoci svaki put na pocetnom loading screenu, ili kad pocne prva misija, uglavnom u prvih 10 min igranja se desava. Box totalno prestane da ocitava igru, tada zakoci. Da li je problem u rezanju, ripu igre ili je laser oslabio?
Nba2k16 radi ponekad zastuca da obrisem dvd, pes 16 radi, diablo 3 radi uz neke sitne bagove… xgd2 igre rade bez problema, xgd3 nemam sta vise da probam, a ne unistavaju mi se ovi dragoceni verbatimi :smiley:

Moze da bude da je laser konzole jer je potrebna veca snaga lasera za citanje xgd3 igara, ako neki ripovi rade neki ne jedino sto bi mozda mogao da uradis je sa kprobe da testiras narezani DVD ako je slab laser neke xgd3 igre koje nisu pefektno narezane. Na drugom boljem laseru rade ovo je iz iskustva ni jedno rezanje nije ifealno pogotovu kod xgd3 igara. Test rezanja sa kprobe moze da da jasnu sliku rezanja i sta je konkretno problem.

Koja podesavanja da koristim kprobe? Default ili?
Skinuo Sam kprobe2.5.2 .
EDIT: Evo rezultat na default

Pogledaj temu sa rezultatima, ovo ti nisu dobri rezultati za idealan burn, to sto ti zeza ucitavanje je verovatno zbog burna a i oslabio je laser sigurno.