Problem oko GoW 3 i Prototype 2

drug nemoze da postuje thread, postavio sam sliku kako mu izgleda stranica pa sam ja umesto njega…

evo ovako: nabavio sam gears of war 3 i prototype 2 ali sa obe igre imam problem. npr.:gow3 pocnem da igram i igram nekih 10min i onda se igra zamrzne i moram vaditi cd,sto se tice prototypea 2,pocne da ulazi u igru,ide loading i izbaci unsuported disc itd… imam slim verziju LT +3.0,uzeo pre 2 nedelje,sve igre do sad su mi normalno radile,drug mi kaze da moraju biti na verbatim disc,a ove su mediarange,medjutim sve ostale su mediarange ali rade savrseno,ako neko zna kako da to resim neka odgovori,ali samo ako je 100% sigurno resenje

Mediarange CD-ovi su od Fifa Street, Fifa 12, Top Spin 4…( XGD2 igre )

verbatim, rezane burner max rezacem, svih 100% i patchovane za lt 3, meni ovo mirise da je odradjeno za lt 2

Kupio je box u nsgamesu…i tamo je nabavio igre…imao sam isti problem kao i on to sam mu i rekao. uzeo sam mw3 dali su mi na mediarange…nije radilo, zamrzne se na cim pocnem sa misiom i kaze disk unsupported…posle 2 dana sam dobio novi na verbatim disku i radi sve ok…

ne moze biti za lt +2.0 jer prototype 2 moze samo na lt +3.0

btw,ja sam taj drug,nisam mogao da postujem,imao neku bug,nebitno,mozete se meni sada obracati :dada:

Može Prototype i na LT+ 2.0, mora da se malo “burgija” ISO fajl, ali proradi. Ne znaš ti Mediarange diskovi jesu li rezani sa Burner Maxom ili “truncate”?

nzm stvarno,ja kupujem igre,necu jos niste sam pokusavati u skorije vreme,ne znam cime oni tamo rezu,sutra idem pa cu ih pitati

Ako su ti rezane “truncate” metodom, onda igre ne možeš igrati instalirane na hard, uvijek će ti praviti probleme. Probaj ih deinstalirati sa hard diska pa onda pokrenuti, ako rade to su “truncate” igre i njih na 3.0 možeš igrati direktno sa diska bez instalacije. Ako ne rade ni u tom slučaju, onda su jednostavno loše rezani, loša verzija ili na lošem disku, kao što ti je @studiovpc rekao…

ali ja ih nisam ni instalirao,tako su mi rekli,mada i ja mislim da je pogresno narezano,vec sam jednom vracao igru koja je imala slican problem

Lose narezane igre ne mogu da se igraju rade pa blokiraju.
Preporuceno je da se rezu sve nove sa BURNMAX metodom i onda mozes da je normalno instaliras na HDD, naravno za burnmax samo verbatim ulazi u obzir.
Sve druge metode i mediumi mogu da prave problema prilikom igranja.

sve u svemu,bitno da mi ili zamene igre ili mi kazu sta da uradim,samo da rade,stvarno hocu da ih predjem;)

Ako su ti rekli da ih ne instaliras na HDD verovatno su onda rezane truncate metodom, a tom metodom ti igre nece ispravno raditi, bez obzira ako ih i pokreces direkt sa diska i rezes na Verbatimu nece ti ispravno raditi.

Zapamtite ljudi da truncate metoda ne radi na LT+3.0, oped se ponavljam, bez obzira ako i nisu instalirane na HDD i ako su narezane na Verbatimu sa truncate nece raditi igre ispravno na LT+3.0 , proverio i uverio se na par diskova.

LT + 3.0( XGD3) = BURNER MAX

EDIT: Oped se ponavljam po neznam ni ja koji put, mozete ih igrati narezane truncate ali ce vas izbacivati iz igre, nekada cete igrati po 3 sata bez problema a nekada necete niti 3 min. uspeti igrati da vas ne izbaci i tako u krug pali gasi Xbox. Neznam sta tu nije jasno da truncate metoda reze 97% diska i tu logicki nastaju ti problemi(izbacivanje iz igre).

Reseno, lock.