Problem kod update-ovanja dashboard-a 2.0.16767.0 na xbox360 konzoli

Skinuo sam na usb bas kao sto su objasnili na stranici http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/console/system-updates-info I probao da update-ujem i ono lepo sve radi do pred kraj, kada se slika refresuje i pojavi jedno crveno svetlo na power dugmetu konzole koje treperi, probao sam i sa novijim igrama isto se desava, da li bi mi neko mogao pomoci ili bih morao da nosim u neki servis? Hvala.

Auf smrducka na RRoD. Koja je konzola u pitanju? jasper, slim ?

1 Like

Jasper valjda, Fat konzola je. RROD je valjda kada su sve lampice crvene, desava se kada ne ukljcuim kabal za sliku u konzolu isto da pokaze crvene lampice ali kada ukljucim sve kablove onda nema problema, sumnjam cisto da je RROD. :slight_smile:

Probaj hdmi ako si probao njega probaj sa cincevima. Mfr date sa konzole(pozadi na njoj pise) nam napisi ili slikaj.

1 Like

Nema hdmi, najstarija konzola ja mislim da je 2006 godiste, poslao sam je na servis, flesovanje-update. Hvala vam. :slight_smile:

To je cini mi se Xenon model - prva verzija konzole, bez HDMI-a.

1 Like

Valjda, ne razumem se u modele. Nema hdmi. Poslao sam jednom decku koji ima oglas na kp i sredio je sve, verovatno je flesovao ponovo mozda je i bio LT2.0 nisam siguran jer sam ja isto kupio konzolu, sada vec prodao i kupio drugu rgh. :slight_smile:

Sada imam problem na RHG konzoli hehe…