Prince of Persia 6?

1 Like

Eh, to ne znači niĆĄta. Kompanije to stalno rade, za svaki slučaj, ako se neko nekad zajebe da se seti da mooozda postoji neki serijal, onda rezerviĆĄu da neko ne bi uzeo adresu ako im moĆŸda zatreba.

Znam da ne znaci nista al znaci da ipak nisu skroz zaboravili na serijal. Ko zna mozda nekad u dalekoj ili skorijoj buducnosti bude nova igra, mada iskreno mnogo vise bi me obradovao novi splinter cell.

Ovo bi bile ekstra,ali assasians im je prioritet.

Uzeo bih PoP ispred bilo kojeg AC bez razmiĆĄljanja. Toliko sam se uĆŸeleo :grinning_face_with_smiling_eyes: Warrior Within igretina, soundtrack pogotovo.

1 Like

Slazem, apsolutno bih voleo ovo, sto kazes pre AC. Bas neki dan razmisljam. Mozda za next gen i prave ko ce ga znati


1 Like

Isto,pogotovo sto je assasians smorio jos posle black flaga,warrior within je jedna od najjacih igrica.

1 Like

+1 za POP.

BaĆĄ sam se uĆŸeleo ovakvog tipa igrara, smatram da nije odavno bilo igre u sličnom fazonu.
AC ne računam, on je nastao iz mehanika POP, ali je otiơao u neku drugu stranu i open world/RPG.
A ja bi voleo da urade POP sa onim starim dobrim linearnim putanjama i SP pričom.

2 Likes

Gameplay poslednjeg otkazanog Prince of Persia - Redeption.
Kako bi ovo dobro danas izgledalo. :grinning_face_with_smiling_eyes::ok_hand:

https://youtu.be/nHbRCd8yzaw

1 Like