Prey Gamescom Gameplay Trailer

1 Like

Auuu, onaj momenat oko 40 sekunde nisam uopste ocekivao… Igra je upravo postala jos zanimljivija. Svidja mi se sve sto vidim.

Ponovicu ono sto redovno ponavljam, jer me ovakvi naslovi inspirisu – mislim da nam je sad bolje nego sto nam je ikad bilo.

1 Like

Ovo izgleda kao neki spin off dishonoreda, skroz isti gameplay (sto je dobra stvar)

Prvi Pray je bio super. Zauvek cu pamtiti pocetak uz Blue Oyster Cult.

Fino ovo izgleda sve u svemu, zelim vise koridor shootera iz bilo kog lica.

Citam komentare po internetu, svaki drugi je “Cup Simulator 2017” :smiley:

1 Like

Dobro, prey, jeez.

2 Likes

Nikad nam nije bilo bolje.

Za 10 god cemo opet reci ‘‘Jbt, nikad nam nije bilo bolje’’.

Kad sam 1997. kupio ps 1, rekao sam, ‘’ au, sta ja igram kod kuce, umesto da na Kalisu ubacujem zetone.Nikad mi nije bilo bolje’’ :slight_smile:

Jedina stvar za kojom zalim je vreme. Dani i dani slobodnog vremena koje sam nekad imao. Prosto mi bude neverovatno, ponekad, kad se prisetim koliko sam imao vremena na bacanje. Drugacije ti mozak funkcionise, drugacije tece dan, nedelja.

Ne mogu ni da zamislim tacno kako je mladima danas, s toliko vremena, a imaju ovoliko lako-dostupnih, jeftinih ili cak besplatnih, fantasticnih igara. U kojoj god hoces boji i obliku.

Tamna strana istog novchica – Luka odjutros trazi da gleda crtane na jutjubu (pricacu mu jednog dana kako je to bilo cekati strane crtane na trecem kanalu u 7 ujutru), a potom ne zna sta da radi sa sobom, pa trazi ajped. Cena slobode. Na meni je da pruzim strukturu i korekturu, a ne znam sta da radim. Kazem mu, idi igraj se svojim igrackama, on prosto nece ili ne zna kako. Kakva cudna situacija.

1 Like

Noodle, ja imam sina od 7 i cerku od 4 god.

Cerka je zadovoljna naslovima poput ‘‘talking angela’’, ‘‘ginger tomcat’’ itd…

Vuk vec trazi neke naslove koji se placaju, ne zadovoljava ga svaka free android zezalica…

Dodje iz skole,uradi domaci za 5 min , jede i sedne za komp.

‘‘Eh sine moj , tako je i tata nekad… nedostaje mi to vreme’’…

''Sta kazes tata? (jos uvek me ne zove ‘‘matori’’ ) … Nista sine , uzivaj. Ode tata da kopa kanal :slight_smile:

Osim ako nas ne strefe zombi apokalipsa, nuklearna katastrofa ili Vladimir Putin. Onda cemo se secati danasnjih vremena kao setnje u parku.

Hard mode, ne znamo mi sta je hard mode.

Ali da, vremena se menjaju. Na bolje, osim ako ih ljudi ne pokvare svojom pohlepom ili gluposcu.

Kako ne znamo? Pa igrali smo onaj shooter… Cernobil… (jbt, odose mi sive celije u k).

Da, moglo bi se reci da smo ususkani i razmazeni.

Zivimo (relativno) lagodno. Mozda ce nam biti jos bolje, a mozda nam bude jos gore, To sada ne znamo.
Mozda ce nam za 9 god opstanak zavisiti od nivoa umeca u lovu, recimo.
I to ne u igri nego u stvarnosti :slight_smile: Tada ce nam dobro doci iskustva iz Far Cry-ja i God of War-a 4 :slight_smile: