Prey 2


Publisher: **Bethesda Softworks **
Developer: **Human Head Studios **
Genre: **Sci-Fi First-Person Shooter
Platforms: Xbox 360 / PS3 / PC
**Date: **TBC / 2012

Drugačiji i mračniji pogled na Tommyjevu avanturu iz prvog dela.**

Teaser trailer:

https://youtu.be/BVCfo6CLkb0

Screens:







Upravo sada sam hteo da postavim temu o ovoj igri,svaka cast na brzini,super je igra,ali tek sledece godine.

PS: Zaboravio si da stavis Platforme i Datum izlaska :smiley:

Igra će se sigurno promeniti dosta od onog starog Preya iz 2006. :slight_smile:
Zanimljivo izgleda na osnovu ovih screenshot-ova, ali nisam dovoljno toga dobio da bi je mogao oceniti.

@Darksiders

Tačan datum izlaska nije određen. Rečeno je da će izaći igra u 2012. godini, ali to može da se oduži dosta.
Setimo se Djuka. :?
(Malo sam preterao, ali sve je moguće. :D)

To si upravu,evo opet odlozili Djuka,ovog puta na srecu za samo mesec dana,ali ipak odlaganje je odlaganje,mada ja se nadam da nece to zadesiti Prey 2,jer su krenuli sada sa ozbiljnom izradom,tako da ce valjda za godinu dana da je zavrse.

Kako stoje stvari Prey 2 će trajati nekih 15 sati izjavio je Human Head Studios.

Odlicno,dakle slicno nesto DS2 ;;;

Zanimljiv trailer, screenovi fino izgledaju, ali kao sto rece Titan, nedovoljno da se da neko konkretno misljenje. Prey 1 propustih, stavise, ne secam se ni da sam cuo za igru, kakva su utisci vas koji ste je igrali?

Ja sam je odigrao na mom krsh pc-u 2006, dobra igra sa istripovanim okruzenjem i pricom, ko je voleo nesto tipa bioshok prey ce mu biti isto ok.

Prey 1. Odlična igra. Odlična grafika, Doom3 engine.

Novi Trailer i od 3 ipo minuta:
Prey 2 Video Game, E3 2011: Exclusive Trailer | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

EDIT: Kako dobro izgleda igra,zaista fenomenalno.

[SIZE=“2”]Prey 2 E3 2011 Stage Demo [/SIZE]
[SIZE=“2”](Intervju + malo gameplay-a)[/SIZE]

[SIZE=“2”]Prey 2 E3 2011 Stage Demo (PC) - GameSpot Video[/SIZE]

[SIZE=“2”]Ova igra nema bukvalno nikakve veze sa prvim delom, ime su stavili da bi je prodali u vise primeraka, nema indijanca Tomia, glavnog lika iz prvog dela, koji spasava svet od vanzemaljaca (navodno ce se pojaviti u par scena), vec je sada glavni lik lovac na ucenjene glave, nema portala koji su bili glavno obelezje prvog dela, okruzenje je sasvim drugacije; da li ce sama igra biti dobra ostaje da se vidi. (svakako nece biti dobra ako nema opcije da se iskljuci osvetljenje na ljudima)[/SIZE]

**[SIZE=4]Screenshots:

[/SIZE]**










Sada malo kad razmislim kakve su sve gluposti izlazile posle, prey je bila ODLICNA igra. Ideja kombinovanja paranormalnih moci sa futuristickim shooterom i inovativne ideje u arhitekturi nivoa bile su pravo osvezenje, a uvodna scena invazije vanzemaljaca u lokalnom bircuzu dok u pozadini ide pesma don’t fear the reaper od blue oyster culta, wooooow, jedan od najboljih momenata u mojoj gaming ISTORIJI.

A kada ja malo bolje razmislim, ta scena je bila jedna od svetlijih tačaka, po meni, sasvim prosečne igre… Imala je potencijala, ali nešto je falilo…

zar nije otkazana igra ??

Nije,napisao sam to na chatu jos davno igra je samo odlozena za neki period i ne zna se kada ce izaci ali nije otkazana,bila vest na ign-u koliko se secam.

On April 19, 2012, Bethesda stated Prey 2 will not be cancelled, but instead it will not make its scheduled 2012 release. This was because “the game’s development has not progressed satisfactorily this past year and the game does not currently meet [their] quality standards”

Prema svim dosadašnjim saznanjima, Prey 2 razvija se još od dovršetka originala, odnosno od daleke 2006. godine. Međutim, izuzmemo li jedno jedino pojavljivanje na E3 sajmu, igra se praktički nije ukazala publici u tih šest godina svog razvoja. Kako stvari sada stoje – neće se ukazati još neko vrijeme, iako u Bethesdi tvrde kako razvoj nije stao. Nepotvrđene glasine navode kako je Prey 2 prešao u ruke Arkane Studiosa (zaslužnog za odlični Dishonored), no Bethesda još uvijek šuti o svemu tome, a fanovima poručuje sljedeće:

„Cijenimo to što ste nezadovoljni manjkom informacija o Preyu 2. No koliko god to nezadovoljstvo bilo, ne možete biti veće od našeg nezadovoljstva igrom. Utrošili smo godine i milijune dolara te tonu truda pomažući Human Head Studiosu da napravi odličnu igru od Preya 2. Zadnje što smo vidjeli nije bilo ni blizu traženog standarda kvalitete. Potrošili smo mnogo novca na ovaj projekt, ali ne možemo nastaviti s ulaganjem i nadati se da će stvari naposljetku doći na svoje mjesto. Morate imati discipline za reći „To nije dovoljno dobro.“ Dovoljno smo dugo u ovome poslu da znamo kako ono što imamo nije ono o čemu smo govorili. I sada smo na tome. Kada budemo imali više informacija od toga, podijelit ćemo ih s vama.“ – izjavio je Bethesdin potpredsjednik odnosa s javnošću Pete Hines.

Prey 2 nije dovoljno dobar za Bethesdu | HCL.hr

Prey - jedno od boljih iskustava na PC-u. Tad mi je bila revolucionarna. Za dvojku sam skeptik. Svi ti stari hitovi koji su nakon mnogo godina doziveli nastavak su lose odradjeni, sem Max payne-a trojke koji je dobar, ali i njemu fali smek keca i dvojke.

Послато са U8655-1 користећи Тапаток 2