Preporuka za igranje

Vec duze vreme sedim za stolom sa upaljenim Xbox-om, prelistavajuci kolekciju igara u nadi da cu naci nesto sto mogu da igram, a da me nije smorilo/da nisam presao.

Sta je izaslo a da je vredno igranja, sto moze da me drzi, jer ide susni period [aka leto] pa mi trebaju neke preporuke za igranje. :slight_smile:

Od novijeg sam presao Blur, SSFIV, SC:Conviction, RDR, Alan Wake, FIFA World Cup. Ako ima neko iz NS-a ko zeli da se menja mozemo se naci i razmeniti sta kome treba. :smiley:

Hvala unapred.

sve zavisi sta volis, ako nisi odigrao dante’s inferno i darksiders onda odigraj to i bas tim redosledom jer je posle dante-a ce ti darksiders biti super! :slight_smile:
ja sad trenutno igram final fantasy pa ako nisi odigrao to a volis jrpg onda definitivno vredi odigrati.

Dante je hack and slash koji se moze igrati “skoro” bez mozga, a za Darksiders treba malo mozak za zagonetke (i volja da se shvati sam sistem igre).
Inace i ja zelim da skinem FF13 ali nigde nema Rapidshare linkovi. Ako ih neko nadje, neka da :slight_smile:

Darksiders sam igrao davno jos, odlicna igra ali sam stao na Ashlandsu [posle 7-8 sati igre] i nemam zelje da idem dalje. Dok mi Dante stoji disk pored konzole i uopste mi se ne svidja igra. Ni po izgledu a kamoli po prici, iako sam fan originalnog dela Aligijerija. :slight_smile: Nego, zamenicu se par igara sa jednim dobrim covekom sa foruma pa ce valjda to razbiti monotoniju. :smiley: [Borderlands, Mass Effect 2]

Uskoro bi trebalo da izadje Red Dead Redemption, meni izgleda kao veoma dobra igra, probaj to :smiley:
Usput, cuo sam da na ovom sajtu,vlasnici sajta prodaju nove Xbox-ove.
Ako znate nesto o tome kako da ih kotanktiram bio bih vam zahvalan ako mi kazete, posto pcu da uzmem Xbox 360

Igraj Crackdown.

RDR je odavno izasao. :slight_smile: Predjoh odmah nakon izlaska. Probacu Crackdown, nisam do sada igrao.

Najtoplija preporuka za Crackdown, naslov jeste star, i izvedba možda i nije po nekim današnjim standardima, ali veruj mi, pusti neka te gameplay osvoji! Nećeš se moći odvojiti od igre!

ako imas banovanu konzolu nemoj ni da kreces. Crackdown je zabagovan pa bez update-a igra ce biti ne-igriva. ako pak imas LIVE, cim pokrenes igru a na LIVE-u si bez obzira na gold ili silver, update ce krenuti sam i posle toga mozes da igras crackdown. Ja sam morao da rasklapam HDD i kacim na komp da bi stavio update posto sam banovan. ali evo konacno mi igra radi.

@jahalang
Mogao si i ovako uraditi, da se zna kome je odgovor upućen! Lakše je za snalaženje!

U ako ti od tada nisi igrao nista ti imas 15 igara da nadoknadis minimum.:smiley:

Pa, posle RDR presao sam samo novog Prince-a i Blur, nista vise. Nemam neku zelju da skidam UFC 2010 i Split/Second jer nema nekakav story mod koji moze da me vuce da igram. UFC 09 je odlican bio, ali samo za razonodu. Dok mi je Blur dovoljan za svakakve trkacine, eventualno Forza 3 moze da ga zameni.

Moram da preporucim Singularity, prica je toliko prenadrkano besmislena (opet Rusi najgori od sve dece pa jos na kvadrat pa jos uzasno glupo predstavljeno tj klise do klisea) ali sto je zabavno! Podseca najvise na Bioshock, mogla bih da se zakunem da je isti lik ‘crtao’. Cas mutanti cas Rusi napadaju, manipulisete vremenom, besmisleno mnogo oruzja i municije… mnogo lepa boza :slight_smile:

^ Meh. Videh trailer i razne klipove. U sustini lepo izgleda, ali ne volim igre gde se mesaju moci sa standardnim pucanjem. Drzim se CoD i BF serijala, pa uskoro i MoH. :slight_smile:

Naravno da se ne svidja svima sve :smiley: Al kome se svideo Bioshock recimo, ko sto pomenuh, ovo ce biti podjednako zabavno (samo pomalo tupavo) :smiley: U medjuvremenu sam videla da uopste nije toliko laka igra tj cesto na istom mestu mres 5-10x dok ne shvatis kako se prolazi. Sto cenim.