Preorder 2020

Kao što sam ranije i najavio, početkom novembra je planiran preorder za next gen konzole.
Na žalost, Covid situacija je i ovde odigrala ulogu i do ovog trenutka ja još uvek nisam dobio tačne cene za Xbox konzole, ali ni potvrdu ili demant vezan za totalnu nestašicu PS5 konzola i mogućnost da ih čak do Nove Godine ne bude na stanju.
Čim dobijem cene i informacije, okačiću ih u ovoj temi.

Za sada je potvrđena nabavka jedino Xbox konzola, te molim sve zainteresovane za preorder da mi se jave na mail: [email protected]

Cene su sledeće:

Xbox Series X - 540€
Xbox Series S - 330€

10 Likes

iz xbr šopa kad krenem ja

1 Like

Jel potrebno sad da ostavimo podatke za preorder ili se čeka još?

Edit: Za Xbox Series X

Ovde u MediaMarkt su stigle PS5 konzole na stanje ali samo preorderi nece ih biti na stanju za klasicnu prodaju.
Kolega ima drugaricu koja radi u MM pa mu javila danas.

Ispadose ovi koji su “pozurili” da preorderuju u prodavnicama vrlo pametni…

Ih ko da je bitno da li ce biti 10ti ili 20ti. Meni licno nije frka tolika mada bih voleo da bude sto pre. Ali da, zainteresovan sam za Series X.

Ima informacija da ni oni koji su uradili preorder u domaćim radnjama neće doći do Sony konzola…

Bitno da ima kutije. :smiley:

Ja sam bas zato pre neki dan pisao Computer Land-u jer neko rece da su oni generani uvoznici. Njihov odgovor je bio da su sve kolicine rezervisane za pre order a da za nove kolicine ne mogu da garantuju kada ce ih biti.

:eyes:

Za tačno nedelju dana, ako sve bude po planu.

4 Likes

i cijena je top

1 Like

A to je nazalost bez poreza, Microsoft iz nekih razloga pokazuje tu cenu. Prava cena je 499…

1 Like

Verujte meni , a ne vašim očima jel to hoćeš da kažeš?:thinking:

Ajde bre kako te nije sramota da to radiš ovom napaćenom narodu!!!

2 Likes

I ja sam zainteresovan za Series X ovog puta kao prvu konzolu :thinking: Jao kad pokrenem Silent Hill Downpour sa xbox 360 pa gledam onaj lepi framerate kako leti u nebesa :joy: Prosto suzica da potekne :rofl::rofl:

1 Like

Nadjoh ovo na schpock… navodno ova gospodja vec ima ps5 sto se vidi po slikama… zanima me samo kako :thinking::thinking: i zasto ga po ovoj ceni prodaje :thinking::thinking:

https://www.shpock.com/en-gb/i/X5-9OgoNYmqXWqGa/sony-ps5-pro-original-neu

Rekao bih da je fake. Tj 100% sam siguran da je fejk :grinning_face_with_smiling_eyes:

Kad vidim da vi u inostranstvu niste uspeli da obezbedite konzole, nekako mi odmah bude lakse :rofl:

2 Likes

Gde lakše sunce mu poljubim, ako oni ne mogu, kad ćemo mi hahaah

3 Likes

Neeeka brate, da znamo da nije sve u parama :sweat_smile: salim se naravno. Ceo dan sam nestrpljenjem cekao Nesinu objavu i nadao se pozitivnin vestima. Ali jbg, unazadi nas ova Korona nacisto.

2 Likes

Ma bez brige stiće konzole biće neka naša šema nepitaj kako :wink:

4 Likes