Prečišćivač vazduha

Kakva su vasa iskustva? Devojka je prilicno unezverena zbog desavanja u Vinci i nagovara da uzmemo nesto ovako.

Nabasao sam na benchmark temu i vidim da preporucuju Xiaomi 3C… Razmisljam mozda cak o tome da uzmem 2, za spavacu i dnevnu, 12k je na KP.

pitam babu pa javljam :+1:t3::smiley:

2 Likes

Koleginica ima onaj skupi Zepter. Sve top ali preskup.
Jedno vreme sam ja nesto kao hteo da uzmem jos pre 1-2god. Sve sto sam citao svuda svi hvale ali ono bas i to pravi testovi ne samo rekla kazala taj ZaoMi.
Najbolji odnos cena kvalitet. Ne samo to nego je bolji od mnogo skupljih.
Ali ne onaj najmanji model nego ona dva jaca.
Naravno ako imas para uzmi onaj najjaci. Oko 35000

Da dodam da sam to citao strane forume i testove gde ajde da kazem ljudi imaju vise para pa nije da su pucali bas na najjeftiniji.

1 Like

evo ovde su testirali nekoliko modela (doduse za americko trziste al valjda salju i za srbiju), cisto da steknes osecaj kako funkcionisu i koliko efikasno:

1 Like

Dzabe da salju ako nema ni delova, ni filtera ni servisa…

1 Like

Moja preporuka nesto od Xiaomija. Air purifuer 2h, 3h. Ako bi izdvojio nesto vise novca onda nesto od Dysona mada msm da je bespotrebno skuplji dosta u odnosu na Xiaomi. Plus kod xiaomi koristi Hepa filtere koji ti traju u rasponu od 6-12meseci, zavisi koliko je zaista zagadjeno. A i realno su jedni od boljih filtera ako ne i najbolji.

1 Like

Gledao odavno, i na kraju shvatio da bi kupovina bila samo bacanje para. Sad, to je samo moje misljenje…

1 Like

I meni se cini da je bacanje para, ali za 12k necu propasti.

Ocigledno je bas tesko proceniti cost-benefit u ovom slucaju, zvuci kao zesci fenseraj, otprilike u rangu sa onim robo-usisivacima i dronovima.

Bilo bi bas dobro da u klime ugradjuju i te preciscivace, a ne ovako odvojen uredjaj za tu namenu.

1 Like

Ejj, ja to imam i top je stvar :grin:

1 Like

Za macku da mu urnise te rucice/lopatice i da se voza na njemu. :rofl:

1 Like