Prebacivanje igara na xbox 360 slim elite pomoću usb?

Lijepi pozdrav svima… Evo ja malo ljuta, negdje na netu pročitala da se BEZ PROBLEMA može prebaciti igra (npr. od 8,5 gb) sa usb sticka (16 gb) na xbox ali kad sam ja to isprobavala nije išlo… Naime, on ni ne otvori taj stick, već u startu pita želim li ga konfigurirati ili prilagoditi (što znači neka vrsta formatiranja)… Strick je neki za 100 kn no name (ali ga očito prepoznaje, čim stavlja svoje postavke na njega)… Što je sljedeće sad na redu? Postoji li ikakva mogućnost da prebacim igre (i s čim?) sa pc na xbox da rade? Sad čitam nešto o vlanu… Kaj ako i to kupim pa opet ništa… Hvala na odgovoru…

Edit: Zaboravila sam napisati da mi je konzola modana sa nekim fireware, pa u slučaju spajanja na live se zaključava (ne znam el to bitno za reči…)

p.s. Ovo mi je prvi post, pa ako postoji takva tema molim vas nemojte se ljutiti, samo me prebacite - ostavite mi link… Hvala)

Ukoliko planiras igru koja je .iso file (image) samo kopirati i prebaciti na xbox da radi to ne mozes OSIM ako nemas RGH konzolu (to su oni chip-ovi sto se ugradjuju u konzolu) Dakle, vi jedino mozete igrati igre s diksova. Klasicno narezivanje pa tek onda igranje. Drugacije mozes SAMO uz RGH ali i oko toga ima posla dok ne udjete u fazon

Taj USB se “formatira” u Xbox-u i onda ga xbox vidi kao svoj HDD dok ga PC, kao, ne prepoznaje jer pise da je full. Skinete program Horizon i preko njega otvarata USB na racunaru ali opet vam ne igra ulogu za to sto vi zelite