Pozdrav ljudi, ako može pomoć oko uplate Xbox Game Pass

Danima razbijam glavu, sve sam pokušao i sa promenom regiona i sve znam da imam sredstva na kartici, ali nikako ne uspeva da uplatim to govno…imam onu internet karticu da nije možda u njoj problem, probao sam i preko cd.keys da uplatim ne može ni tamo.Hvala

Stavi za region UK i upisi sledece podatke:
Ime: Stavi sta hoces u ovo polje
City/Town: Town
Adresa: Bob house
postal code: l1 4rf

Ja drzim ovako i sve transakcije mi regularni prolaze na Microsoft Store.

The region where your payment method was issued and your Microsoft Store region need to match…konstantno mi izbacuje ovu grešku i nikako mi ne da da uplatim…

1 Like

Pored promene regiona, moraš i Billing sa tog regiona da postaviš da bude primarni.
Sa druge strane neke naše kartice jednostavno neće da rade na MS storeu.
Ostaje ti još da kontaktiraš MS support preko chata i brzo će ti reći u čemu je problem.

1 Like

Ма урадио сам и то брате и неће више не знам шта да радим остаје ми само да бацим говно после месец дана, да сам знао да је овако сјебано не бих га ни куповао

1 Like

Ne možeš karticom kupovati na MS storu. Ono što možeš je da kupiš gift kartice od 5, 10, 20$ na nekom drugom mjestu (cdkeys, g2a, i sl.) redeemuješ ih na svoj profil pa da tim sredstvima kupiš Game Pass. Tom prilikom će ti tražiti da dodaš dodatno sredstvo plaćanja pa dodaj tu karticu koju imaš.

Ovo će ti proći isključivo na konzoli, preko sajta neće jer prepoznaje da ti kartica nije američka, ili koji si već region stavio na profilu, pa neće da je prihvati. Ali na konzoli će proći kao dodatno sredstvo plaćanja.

Ti si u zadnjih mjesec dana bar peti koji pita istu stvar, i ja svaki put sačekam dan-dva nadajući se da će neko od vas malo pretražiti ovaj forum i naći bar deset istovjetnih odgovora na isto pitanje, ali to se nikad ne dešava. Radije ćete izgubiti dane čačkajući regione, podešavanja, VPNove nego da u searchu nadjete odgovor za bukvalno deset sekundi.

1 Like

Успео сам да купим коначно тај Game pass и то баш преко мс стора на конзоли, проблем је био у картици на крају па сам 3 пута морао до банке, иначе само сам подесио регион на УК и то је било то, хвала свима

2 Likes