Poz svima

Interesuje me da li neko zna kako ili da mi preporuci nekog ko bi mogao da mi ubaci neke klasik igre na xbox-u? Ja imam hard pun igara ali bih hteo da ubacim one segine stare, Nintendo ako moze i Sony 1-2 igrice… Ako to uopste moze… Hvala

Zdravo. Nažalost, nema šanse da se ubace takve igre na Xbox konzolu, jer iste neće raditi. Xbox prepoznaje i prima samo xbox igre, Play station samo play station igre itd

Da li znate ko prodaje Sony 1 ili 2 sa svim tim klasik igricama? Kupio bih… Poz

Za ovo što si napisao, možda najjeftinija opcija ti je originalni Nintendo Wii. Može da se nadje po oglasima za 50eur i da na njega nabaciš gomilu starih igara za Segu, Nintendo, super nintendo, gameboy itd. isl. Sigunarn sam da ima 5-6 emulatora koji na njemu rade savršeno. Ono što nisam siguran je da ima emulator za PS1 i PS2, ali tu ti opet ostaje opcija hakovane PS2, pa izvoli do mile volje.
Ako imaš sreće obe konzole te izadju 100 eur ukupno, a imaš na raspolaganju hiljade igara.

1 Like

Ili kupi RGH xbox 360 ispod 100e je sigurno i samo piči emulatoti mada moze i raspberry pi neki polovan da nadje za smesne pare 25-30e instalira na njrmu emulator rom kupi gamepad kakav mu odgovara i zavrsen posao. Moze i xbox classic igre da igra na njemu pored PSX i PS2…
Masina je upravo za to i napravljena.

1 Like

Upravo sam video. Na switch-u postoje svi mogući i nemogući emulatori za stare konzole NES, SNES, GB, GBA, PS1, PS2, SEGA, sve sa romovima. Pa ko želi da se priseti prošlosti samo skine instalira retroarch i pokrene platformu/konzolu/emulator koji želi. Zagolicalo maštu, ali ipak se neću prepustiti ludosti.

1 Like

Tezi aladin sa sege nego novi DOOM :smiley: ja na 3DS XL probao i odustao, ne vredi, odose zivci ili konzola.