Potrebna pomoć pri odabiru slušalica za gejming... Welp

Ti se šališ, a ubo si živu istinu. :joy:

3 Likes

A neeee…nisam se šalio…tako bih i ja jedino uneo u kuću i slikao moj pribor za pecanje.
Upravo razmišljam…ako mi se ne daj Bože nešto desi, i žena reši da proda pribor po cenama koje sam njoj rekao - NEKO BI SE OPASNO USREĆIO!

7 Likes

hahaha pa svi to radimo, sto god kupimo, pa jedno je 3x manje :smiley:

2 Likes

Hahahaa @ph1beropt mozes da otvoris jjutjub kanal za slusalice

2 Likes

Inace, kao sto za mene kazes da ti je VR Virtual Reality, ako mi verujes ja kad vidim njega uvek u glavi imam FajberBOT a on covek FajberOpt :rofl:

1 Like

Na live-u neki čitaju ph1beropt kao phrophet, tako da sam i širem krugu iz zajebancije poznat kao profet. :grin:

A pošto smo već sa teme skroz sišli i Acinu temu totalno gurnuli sa šina evo koren mog Gamertaga. :joy:

ph1beropt je kratko od “Phiber Optik”. A to je na Xbox Live bilo zauzeto. :grin:

Phiber Optik je bio legendarni haker/cracker sa kraja osamdesetih, početka devedesetih. Bio je član legendarnih haker grupa tih vremena, Legion of Doom, i Masters of Deception. Naravno završio je u ćorku.

Danas je security expert kao i cela ta ekipa sa početka devedesetih.

Eto. :joy:

4 Likes

I tebe ce u corku ako budes pokazivao ove slike slusalica, ne znam nikoga ko legalno tako nesto poseduje :smiley:

2 Likes

Veoma lako. Siguran sam da ima istih kao ja. Ne volim da se cimam oglasima da prodajem stvari. To mi je nesto najgore. Pre bih dao na poklon. :smiley:

Neke bi i imale cenu ali nije to nesto za sta bih se ja cimao iskreno.

3 Likes