Potrebna pomoć pri odabiru slušalica za gejming... Welp

Hocu da uzmeme neke kvalitetne i dobre sluske, do sad sam koristio HyperX Cloud 2 i najvise mi se svidjalo sto mogu na kabl, iskreno me je uvek smaralo punjenje.
Imao sam pre tih G935 Artemis Spectrum ja mislim i tu sam imao sve. Wireless i na kabl, sluske zmija al su i kostale.
Sad me zanima vase misljenje, neka bude budzet do 200€
Zoki mi je preporucio SteelSeries Arctis 7P pa se i za njih razmisljam.

Koristio bi ih sad iskljucivo za Xbox

Hvala :video_game::person_fencing:

A Arctis 9X nisi gledao?

1 Like

Arctis 7x ja sam zadovoljan kao par gejmerskih sluski, ako ces slusati muziku za to su prosek nista spec.

7p ne rade na xboxu, rade samo putem 3.5mm

1 Like

Nisam, jel ih imas, kakve su?
Da malo me i to buni, nesto moze za Xbox, nesto ne moze.

@gospodin_covek nista mjuza, samo za gaming :blush:

7x i 9x su za xbox. Probao sam 9x i sasvim su ok. Sad, ne bih znao koja je razlika 7x vs 9x. 7x su novije cini mi se. Ali 7x tesko da ces naci negde.

Samo za Xbox? To mi bas i ne odgovara za tu lovu, al dal se moze naci, verujem da moze :grin:

Wirelles usb i za ps5 su ove 7x.

Razlika je sto 9x ima bluetooth i ugradjen xbox wireless pa samim tim ne mogu za ps5 jedino kablom ali kazu da prekida ta konekcija sa xboxom barem neki. 7x imaju dongle sa prekidacem pa mozes na njemu da biras da li ces wireless za xbox, pc ili ps, ili telefon i nemaju bluetooth.

Kakvo ludilo, nekad je bilo da moze za sve, a sad je izbor izgleda tanak. Pogotovo sto nije mala cena pa sam mislio da mozes naci sta pozelis :grin:


Vrlo sam zadovoljan slušalicama. Pogledaj na you tube

5 Likes

Za 17800 su vrhunske.

1 Like

@umnjak Uf sad ih gledam, ispasce na kraju jos da njih uzmem ako su bas toliko dobre. Jedino je aj da kazes problem sto je samo za xbox, a fino kosta mada ne planiram skoro da uzimam sony.
Vidim na klipu da mozes da igras i da se puni u isto vreme, sto mi je ok skroz.

@iNikola Gde si nasao za tu cenu?

Rade i na soniju ali mislim da mora preko kabla. Možda može Bluetooth, nisam siguran

Kada se sve sabere i oduzme, Kaira Pro su apsolutni best buy wireless slusalice za Xbox.

Ja sam se razmisljao izmedju njih i 7x i na kraju sam uzeo 7x jer imaju wireless svuda ali kapiram da su tu negde. Prednost je i sto razer ima aplikaciju za xbox pa se mozda na konzoli podesavati svasta dok Steelseries samo na kompu.

Inace ja sam uzeo ovaj atmos na boxu i kada izaberem onaj movie settings zvuk postaje dosta glasniji i meni se licno najvise svidja od ostalih opcija.

Ja sam prezadovoljan sa Kaira pro slušalicama, dobar zvuk , dobra baterija, udobne za duže igranje…

Ah da, i te 7x isto. Lome se za prvo mesto. :smiley: Ne znam samo kakav im je cenovni odnos.

Mislim da su zvanicno i jedne i druge 150e, problem je samo sto se 7x tesko ovde nalaze samo kp dok razer ima u prodavnici ali sam video da je onda oko 200e

1 Like

Samo kabel za Sony, ne može BT.

1 Like

Da oko 200e su u radnji kod nas, ja sam 23000 platio pre otprilike 6 meseci.