Potrebna pomoć oko pokretanja Forze Motorsport 1 na Xbox 360

Pozdrav svima,
Potrebna mi je pomoć oko pokretanja Forze Motorsport 1 na Xbox 360, pošto svuda na internetu nalazim da je backwards compatible. Disk je originalni i bukvalno nov, konzola ga pročita ali mi izbaci da igrica nije kompatibilna sa konzolom. Sa oficijelnog sajta sam skinuo generalni update za konzolu i instalirao putem USB Flash drajva, ali i posle toga mi prijavljuje isto. Hard disk je originalni (ima Microsoft logo kada se ode u storage opcije). Konzola je uspešno povezana na net putem LAN kabla, ali nigde ne nalazim neku opciju da manuelno nagazim neki update koji bi omogućio da igra proradi. Ima li mu pomoći?

Nisam siguran ali mislim da je backward na Xbox One a ne na x360.

Trebalo bi da jeste bw compatible za xbox 360. Moguće da je pogrešan region igre.

Evo je lista svih igara sa originalnog Xbox, kompatibilnih sa Xbox 360, Forza Motorsport se nalazi na njoj: List of Xbox games compatible with Xbox 360 - Wikipedia

Kako da proverim koji region mi je igra, a koji konzola? Možda lupam sa nekim amaterskim pitanjima, ne zamerite, ali stvarno se ne razumem. :slight_smile:

Da, Xbox 360 je imao regione može da bude do toga…

Igrica je definitivno PAL region, a na konzoli sam uspeo da iskopam da je United Kingdom, što bi trebalo da se poklapa, jer UK spada pod PAL region…