Potrebna pomoc oko downloada

Pozz ljudi nov sam ovde i treba mi pomoc. Pre par dana sam kupio mk11 na xbox storu i nece da se downloaduje nikako,dodje do nekih 60-70% i stane pa krene od pocetka ponovo,memorije ima,brzina neta je dobra. Do sad sam uzeo vise igrica sa xbox stora i do sad nisam imao nikakav problem. Hvala unapred

Prvi put čujem. Probaj obrisati cache, možda to pomogne.

1 Like

Meni se isto desilo sa Alan Wake pre neki dan, stavio ga na download, ugasio konzolu, pogledao seriju, upalio konzolu vidim na 60% reko kako joÅ” nije instalirano ?
Obično za to vreme spiči 40gb reko da vidim da li je stiglo makar do one crtice da mozes startovati, kad odjednom puf sve poniÅ”ti ā€¦Nema Alana na download-u :sweat_smile:
Ajde Jovo na novo iz drugog puta normalno instaliranā€¦

Meni je na downloadu od ponedlja i samo vrti u krug,nigde nikakvo resenje ne mogu da pronadjem,sve zivo sam probao i nista

Odnesi konzolu kod nekoga da vidis sta se desava. Na neciji net. Ili li xbox neku reset sistema varijantu pa sve od nule.
I da li ti jos neka igrica radi isto ili samo ta?

Samo ta igrica je bila u pitanju,al sam odradio reset konzole,vratio na fabricka podesavanja i onda je normalno instaloralo. To mi se nikada nije desilo imam konzolu preko pet godina i nakada nijedan problem nisam imao. Stvarno nisam pametan sta je moglo da bude problem