Potreban saigrac za RE5 co op kampanju

Planiram uskoro da zapocnem sa walkthrough-om za RE5. Zelim da ga radim u co op-u pa mi stoga treba ozbiljan saigraca + da ima original RE5 (da bi mogao da se konektuje i igra preko windows live-a ili live-a).

Komunikaciju bi vrsili preko skajpa. Video nece ici sa komentarima.
Saigrac da nije rusher i da ima iole malo strpljenja. Da zna… ne mora sve jer i sam ne znam… fore, fazone i taktike. Svakako bi odigrali probnu kampanju. Kad startujemo kampanju za snimanje krecemo sa defoult kostimima i oruzijem (znaci samo pistolji). Sama kampanja ne mora da bude savrsena. Znaci nista strasno ako neko od nas zagine. Sta vise i volim kad walkthrough nije 100 procentno savrsen i kad nema tog osecaja da igrac zna sve napamet (da ne bude kao rail pucacina tipa RE Darkside Chronicle ili Umbrela Chronicle :-))

Sto se tice vremena za igranje probne kampanje a i kampanje za snimanje… sve je po dogovoru. Znaci uopste ne mora da bude dan za danom. Uglavnom bi se radilo u vecernjim terminima. Sve je stvar dogovora. Mozemo cak da se dogovorimo da posao podelim na chaptere tj kad jedan zavrsimo drugi nastavljamo kad se dogovorimo.

Jedini uslov… da ja budem Chris. Razlog… nikako ne mogu da se naviknem na Shevin pogled sa druge strane ekrana :slight_smile:

PM-uj te me ili postujete ovde. Ja davno nisam igrao RE pa ce mi mali trening dobro doci.

Walkthrough ce biti objavljen na: YouTube - fskpzNS’s Channel

Ako je za Xbox Live ja sam tvoj covek. A to sto kazes Windows Live - ustvari se zove Games For Windows Live.

Da na to sam mislio. Ja imam RE5 original za windows. Ako si zainteresovan mozemo da igramo. Ne znam napamet account ali ti kucnem kad dodjem sa posla.

Nemam RE5 za Windows, ponudih ze za Xbox Live. Ako se razumemo :smiley:

Ja mislim da tu nebi trebalo da bude problema s obzirom da sam ja igrao sa nekim likom koji je pored svog nick-a ima nacrtan XBox kontroler sto je meni znacilo da igra preko live-a. Mozda gresim ali znam sta je imao pored svog nicka.

Vlada77 je moj nick.

ko je raspoložen za re5 ili re5 dlc tu sam preko xbl-a,ili nek mi šalje pm!!! više volim dlc

Hmmm… koja bi bila fora? Sa misem mogu ubiti bilo kog u CoD :smiley: Naravno, igracemo ako moze! Dodacu te na Live sutra, pa da odigramo koju partiju! Ti javi kad ti valja!

Ne znam koja je fora ali me nebi cudilo da su ta dva servisa… Games for Windows i Live spojena. U principu je to jedna ista stvar samo za razlicite platforme. Ajde dodaj me… ustvari probaj da me dodas. Nick sam ti napisao pa cemo da igramo… ako uspe :slight_smile:

@fskpzns E coek, zbog cega ti pravis walthroughove ako nije tajna? Mislim, mora da imas debel razlog za to, posto ne verujem da bi neko cisto iz zanimacije to radio, jel to za neki forum ili?

Jaooo De me nadje RE5…
Pa to sam presao barem 10 puta na Xbox live… Znam dosta tajni i tih stvari.
A i sad sam pre neki dan instalirao RE5 na PC jer mi je nedostajao a i dalje sam bez Xbox-a :(.
Samo problem sto to nije original :(.
Stvarno bih voleo da ti pomognem i onako nemam skim da igram na PCu ali eto nema vajde.
Ja mislio ako je original 1000-1500 din pa da ga i kupim i onako bih voleo da imam original RE5 (nemam original za Xbox) a imam dosta RE originala.

RE5 ne podrzava cross-platform gaming izmedju PC-a i Box-a. Ta slicica pored nika znaci da lik koristi xbox kontroler povezan na racunar. Microsoft je davno odustao od tog projekta. Jedina igra za koju znam da podrzava gameplay izmedju racunara i xbox-a je Shadowrun. Probaj preko Hamachija, znam da je ranije moglo.

Javljam se da budem dobrovoljna NAVIJACICA !!! Sat vremena 1 original igra po mom izboru !!!

Da to je to. U pravu si za taj cross platform. A kad smo vec kod hamacija sinoc sam se bas iznervirao… drugar i ja nabavili black op i napravimo hamaci kad ono oces… BO nema lan games :slight_smile:

Slazem se i prihvatam… ali ako ne budemo zadovoljni sa navijanje… ja biramo Lambo po izboru. BUAHHAHAAHAHAHAHA

E sad sledi duze objasnjenje… :lol:

Verovao ti meni ili ne… zelim da napravim svoju privatnu arhivu igara koje su meni naj naj naj. Dakle nemam nikakvih interesa tipa zarada ili tome slicno (bar ne za sada) mada su mi jedan walkthrough okacili na neki gejmerski sajt sa sve zahvalnicom na kraju text. Prosto ne oduzima mi puno vremena. Naravno tu ne racunam igranje jer svakako igru igram bilo da radim walkthrough ili ne. Ranije sam samo gledao walkthrough-ove i gledam sam ih bukvalno kao film… sa sve kokicama, colom i nogama na tabureu :slight_smile: Iz toga je proizisao i moj YouTube - fskpzNS’s Channel Games Video Archive kanal. Kao sto vec rekoh… za sada potpuno neprofitabilan kanal… NAGLASHAVAM: za sada :slight_smile:

Purple4Stephen… kupuj RE5 za PC pa da snimamo :slight_smile:

Lep kanalcic! Samo napred, zbog ovoga dobijas besplatno navijanje !!!

Hvala :slight_smile:

dobar ti je kanal,samo tako nastavi :stuck_out_tongue:
Joj da nisam presao Res5 jedno 5000 puta sa burazerom i da imam original rado bih igrao.

Konkurs je jos otvoren. Mislim… na kraju krajeva uradicu ga sam ali mislim da bi bilo zanimljivije sa dva ZIVA :slight_smile: igraca :slight_smile:

ljudi, dali ima neko raspoložen za re5??? preko xbl-a