Potreban dobar tutorijal sa instaliranje cfw na PS3 sa firmware 3.50

Kupio sam debelu konzolu sa firmware verzijom 3.50 potrebno mi je uputstvo kako da instaliram na nju cfw sa linkovima i step by step uputstvom.Koji je najbolji CFW ? Dali treba da se updejtuje konzola na 3.55 oficijalni firmver pa onda sa tog na CFW pa koji CFW odnosno od koga i koja verzija,jeli treba da se instalira u safe modu i kako se ulazi u safe mode ? Hvala :slight_smile:

PlayStation 3 tutorijali

javi se kad dobije YLOD da uradimo reballing

Je li to istina ljudi ? Mislim, na piku ima jeftinih phat trojki, a zanima me je li neminovno da će kad tad fasovati YLOD ?

Da na ofw 3.55 pa cfw3.55 pa teraj na verc cfw 4.55, radi iz recovery-ja.

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

zasto bespotreban korak za CFW 3.55? apsolutno nema potrebe

OFW 3.55 pa posle toga iz Recovery moze odmah da skace na 4.55 CFW bez ikakvih problema, samo zbunjujete coveka za ban badava

tutorijal vec postoji i nema sta da se prica dalje
http://www.xboxrepublika.com/playstation-3-tutorijali/7936-tutorijal-instalacija-rogero-cfw-4-55-v1-00b-ili-rebug-4-46-1-ili-zer0-4-55-multiman-04-55-0-a.html

Domelec i eussNL su savetovali da se ide na CFW 3.55 ne skodi. Kada sam novu konzolu dizao rekli su mi da uradim tako, nisu oni za dzabe priznati developeri na ps3 sceni a ja nisam pitao, 5min ne skodi.

Ja samo delim savet koji sam dobio od njih.

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

ne treba vise, totalno bespotrebno veruj mi, od 4.21 cini mi se ne treba, pre toga je moralo da se radi, zbog odredjenih patcheva koje nisu mogli da inkorporiraju odmah u 4.xx CFW u tom trenutku

ps3 scenu pratim nenormalno ne pricam napamet, tutorijal smo dali sve dalje je off tema ide pod katanac

Pa pise i u NFO da moze sa ofw 3.55 citam svaki info od CFW unazad 100godina ;)…

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

pa? :)… sta sam ja napisao?

ZAKLJUCANA TEMA, HELLOOOOOOO :smiley:

e ovako posto je ocigledno da mi dzaba pisemo

dakle ovo je extremno bitna infromacija da se iznese, jer na ps3 u slucaju da ne radi BD drive na CFW ne moze nista da se pokrene, i sada sta je ovde uradjeno, mora da se radi downgrade na 3.55 i da se nadje odgovarajuca ploca za bd drive da bi se posao resio kako treba, dakle, dzaba pisemo sve, ako se ne iznesu sve informacije, koliko god bizarne ili glupe bile, potrebne su