Popravka joysticka

Pozz :smiley:
Kako naziv kaze treba mi neko ko zna gde mogu da se popravljaju joystici za xbox posto imam 2 koja su zrela za popravku.Na jednom mi analogni ne radi dobro (pogotovo gore) dok na drugom tasteri B i X malo zezaju.Uzeo sam jedan joystick preko shopa danas ali bi bila steta da mi ova dva propadnu.Tako da ako neko zna gde mogu da ih fixujem i po kojoj ceni molim vas pomozite.

Za dugmad je lako, to mozes I sam da popravis, samo se gumice mjenjaju, imas na yt tutorijale. Za krstic vec ne znam

probaj da ocistis kontakte… jel ti klikcu dugmici? ako klikcu trebalo bi da su gumice ok…

Na joysticku sa dugmicima oni ulaze malo teze i neka ne ocita da je dugme pritisnuto ali redje se desava (mada nekad zna da ide na zivce)dok na ovom drugom levi gornji direction analogni prilikom igra tokom menija cim malo dotaknem analog on poludi ili nekad kad stisnem UP on ide dole.Nisu nesto jako pokvareni ali smeta prilikom igranja.Za menjanje gumica ne znam i bojim se da diram to (sve gumice na ps one i ps2 sam nosio u servis) tako da bih voleo da nadjem nekoga ili neki servis koji bi mogao da mi ih sredi.

PS. Sry za gresku skontao sam da sam napisao direction pad a imam problema sa analognim padom

klikcu oni ali nece da ih ocita kao komandu.

Druze ja bih tebi preporucio da ti bolje kupis jedan joystick ovde preko shopa nego da se mucis sa tim tvojim :wink:

pa jesam uzeo jedan al mi zao da mi ovi propadnu pa zato pitam gde mogu da ih popravim,posto do sada nisam cuo za mesto gde se popravljaju dzojstici za xbox.

ja msm da ovi iz NS GAMES popravljaju samo sto su skupi dosta al jbg to ti je sto ti je. Ovo sam nasao na kupujem prodajem pa ti vidi: Prodaja, Servis, i sve što je potrebno vašem xbox 360 sistemu.

Tradicija, poverenje i iskustvo dugo 22 god. stoji iza nas.

Kompletan Servis-Modifikacije-Igre-Oprema

Za sve Å¡to vas interesuje pozovite 021 458 058 !

Posetite nas na www. nsgames. org

Hvala probacu ih ali mi ti iz NS gamesa nisu nesto pri srcu :smiley: