Pomoć! Xbox One konzola ne daje sliku glavnog menija!

Ljudi sad sam upalio konzolu i daje mi samo crnu sliku menija. Restartujem 2 puta i nista. Kada kliknem na joyu onaj xbox logo otvara mi onaj meni i sve ostalo odatle, alo glavni meni i sve sto je na njemu mi je crno. Pomoooc! I sistem je ubagovan samo tako, igra mi se ukljuci al nmg ni profil da izaberem jer izbode sve.

Uradi hard reset, ako to ne pomogne, pritisni dugme za za sinhronizaciju kontrolera, za izbacivanje diska i paljenje konzole u isto vreme. Kada ti se podigne, idi u restart i tamo imaš da vratiš na fabrička podešavanja tako da ne obriše igre i aplikacijeno da obrišeš. Uradi tako da je obrišeš igre i to bi trebalo da reši problem

Nmg sada vise da koristim ni onaj meni. Jel mogu nekako rucno da uradim hard reset, sve sto moram preko joya je nemoguce u ovom trenutku.

Evo i meni. Probao nekoliko puta razlicite reset (cak sa i na fabricki uradio) i nista. Inace kada je taj crni ekran u pozadini se cuje cudan neki zvuk na sekundu. Srce mi je stalo.
Da nije nesto do servera vidim na sajtu problem sa liveom.

Možeš, samo umesto analogan koristi d-pad

A d-pad je ?

Većini koji su danas uradili update konzola pravi problem.
Crn ekran i nemogućnost da se bilo šta pokrene

Čeka se rešenje…

Pretpostavio sam da je do njih problem al opet nisam bio siguran. Hvala svima na pomoci, videcu sta ce biti.

Isključi konzolu sa interneta i pritisni home dugme 2-3 puta i u nekom trenutku će ti se samo vratiti slika. Nešto je do njih…

1 Like

Neće…ozbiljniji je problem
Evo, ja sada pokušavam sa 20 min varijantom da je konzola bez napona…možda pomogne.

Radi druze, hvala ti puno.

Trenutno konzole rade samo kada su offline. MS radi na rešenju, i savetuje se da se konzola ipak poveže na net, ostavi uključena, i navodno će pustiti neki hotfix.

2 Likes

radi sada

1 Like

potvrđujem!

Vi u evropi nemate balkanske probleme

Ljudi jel ima neko jos problem sa prijavom ili samo ja???

Meni danas radi full. Ugasi ga sa neta pa ga opet povezi.

1 Like

Opet bio problem oko update-a
Resilo se sve!!!