Pomoc u vezi lasera i flasha

Da li je moguce da se izgubi,ili padne fles na konzoli,posto vise nece da ocita neke diskove koje je ranije citao?Hvala!

Moguce je ako si uradio update dashborda konzole. Ako nisi radio update, vjerovatno su ili diskovi osteceni, ili je laser oslabio.

Da nadopunim IKarana, naravno i zavisi koji si dashboard imao pre nego sto si radio update, mada da bi ti skinuo fles morao bi biti ultra star.

Do diskova sigurno nije,jer ih stvarno cuvam.Uradio sam update sistema i mislim da od tada nece da cita neke diskove.Recimo PES 2013 i jos neke pirate i dalje ocitava i normalno funkcionisu,a neke nece,kao npr. Fifa13-14,Assassin Creed 4 itd.Sad me zanima sta da radim?Hvala

Da moguce je da izgubi, cak ima par slucajeva da na xbox 360 slim posle update novih update se lockuje i stockuje dvd drive tj izgubi flesh. Moguce je apsolutno, mora da se fleshuje tj da se ubaci LT+ 3.0

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ok,hvala!Jos samo ovo…Posto mi je fles uradio neki lik prije 1god i nisam nesto strucan po tom pitanju,zanima me kod ponovnog flesa,je l treba ono nesto lemiti :D,ili samo preko jungleflesera?

Sve zavisi koji je drajv u konzoli.