Pomoc pri kupnji PS3-a

Do sada sam imao xbox360 sa jtag-om i odlucio sam ga zamjeniti s ps3-em. koliko sam proucio od sad je moguce napraviti jailbreak na svim tipovima konzole i to na najnoviji update 4.76? sad me zanima je li to istina i trebam li onda uopce pazit na verzije konzola? i postavljaju li se DLC-ovi na sam hard diska kao kod xbox-a ili mogu biti i na vanjskom disku?

Lose informacije, konzole koje mogu na cfw one mogu na poslednji cfw. One koje ne mogu tj sve posle marta 2011 godine(proizvodnje). Jailbreak (dongle) se ne koristi vise, koristio za ofw3.41do ofw3.55 i tu je umro. Mogu da ti skrenem paznju da procitas neke teme na forumu gde ima o ps3 i na google, da je tako ko sto ti mislis sada bi svi imali ps3 super slim sa cfw…

Jel jos uvek za super slim samo onaj cobra cip ? Znam da su pre radili neki likovi za 100e al stvarno sto je mnogo,mnogo je

mislim da se tu nije puno pomaklo, pregazilo vreme super slim.

Radi sa narezanim bluerayom za emulaciju protekcije, zatim eksterni hdd ako hoces da igras igre i naravno ODE CIP. Kada sve to saberes taj hack bi bio dobar za ps4 ili XO za staru generaciju ne bas kosta ko konzola.