Pomoc Pri Izboru Mobitela

Dakle kao sto naslov kaze iduci tjedan kupujem novi uredjaj,a ponudjeni su mi

HTC ONE m7

SONY Z i Z1

IPHONE 5

SAMSUNG GALAXY S4

Koja su vasa misljenja i ako neko ima neki od tih mobitela neka napise kakav je

Ja koristim Sony Xperia Z već godinu dana i zadovoljan sam, dobar dizajn,kamera,ekran, jedino baterija nije na nekom nivou mada to je kod većine telefona slabost…

Zanima me sto mislite o iPhone 5 posto cu njega ili HTC ONE m7

Pa gledaj da uzmes makar 5S, ako mozes da se jos malo ispruzis, 5-icu mozes i da preskocis.

Ovi Androidi su solidni, a cisto da znas, imas i unapredjenu verziju S4, I9505, sa brzim procesorom itd. Razmotri i tu opciju, kida sve zivo u Antutu benchmarku. :slight_smile:

m7 ti je odatle ubedljivo najbolji,ip5 ti ono nije los,ali ce ip6 jos malo pa ako vec ides na iphone bar uzmi neki polovan 5s…

Mislim da ti je pravi izbor HTC, ali uzmi u obzir i S4 u verziji I9505.

Hvala vam mnogo svima.Zasto ne iPhone dali je to do toga da ga ne volite ili bas nije dobar kao HTC One.Izbor mi je pao na ta dva uredjaja tako da je svaki kmentar dobrodosao.Jos jednom imamo iOS vs Android:D

ama sve ti je to individualno ,sta ti vise odgovara od sistema to uglavnom uzimas.Evo meni se npr. mnogo vise svidja iOS i mnogo vise gotivim apple i iphone proizvode koji su unikat i stvarno na trzistu su nesto specijalno u odnosu na eto neki samsung koji pocinje da bude presmesan ovim izbacivanjem telefona na 2 nedelje ili jos gore izbace telefon pa onda jos 3 modela preko istog tipa mini,dual sim,jaca verzija slabija,neke google edicije itd… i ostale konkurencije.

kao sto sam napisao gore uvek sam za iphone i apple a pazi sad koristim bas pomenuti gore htc stim sto nije prvobitna m7 verzija nego ovaj ‘‘novi’’ htc one m8 i to na androidu a i sam mislim da je iOS mama.Tako da ti je sve to individualno,koristim ovo dok ne izadje ip6,mozda cu i nastaviti ovo da koristim ako ip6 razocara…

ako je izbor pao na ta 2 tel. bez razmisljanja m7,vrhunski telefon u svakom pogledu,sad ce i sense 6 ui za vas,jos ovaj novi android L dok sa druge strane ip5 ne bih uzeo opet,2x sam ga uzimao i koristio i ako vec ides na apple na 5s ili cekaj 6 sto ti je po meni najpametnije a onda imas jos 3 meseca da stekas pare za njega :wink:

Razmisli izmedju iPhone 5 ili HTC m7, sto ti se na kraju svodi na to da li vise volis Android ili iOS. Ja bih izabrao HTC m7, jer ima najkvalitetniju izradu u odnosu na ostale Androide, a naravno veci ekran od iPhona.

Nemoj nikako uzimati Sony Z, specifikacije su odlicne, ali ekran je zali Boze para, pre svega zbog ugla vidljivosti, vidi se da su tu stedeli kako bi kompenzirali za bolju specifikacije. To je ispravljeno na kasnijim modelima (Z2) , ali na tome…no no

Samsung ko Samsung je dobar telefon ali je plastikara, a i svi su im telefoni prefise slicni, tzv. Samesung :smiley:

Definitivno htc one m7 izrada,hardver,os znači najbolje od androida a iphone 5 je već star uređaj