Pomoć početniku

Pozdrav kolege. Posto sam pocetnik imam pitanje. Planiram kupnju xbox one ili one S konzole. Zanima me ostaju li na konzoli igre koje prethodni vlasnik instalirao. Ako ja sad uzmem konzolu moram li koristit njegov nalog ili mogu igrati bez naloga? On kaze da ih je kupio online. Hvala na odgovorima

Za pocetak, kupi xbox one s. Debeljka zaobidji. Na konzoli ostaju sve igra koje ima na nalogu, ako ti on preda svoj nalog. Mozes napraviti i svoj nalog i igrati sve te igre.

Hvala. Ako on izbrise svoj nalog, ja samo napravim nalog i igram te igre, ako sam dobro shvatio?? Sto da zaobidjem x one, je li ima nelu manu. Imam dobru ponudu pa pitam…

One s ti je daleko bolja opcija jer je tisi, bolje hladi, manji je i ono najbitnije ima visu rezoluciju, 1080p. Moze i 4k video snimke ili da igre razvuce lepo na 4k tv-u. Debeljko moze da tera max u 900p sto je jadno. A ovo sto si pitao za nalog mislim da neces moci da igras ako obrise nalog, mada nisam 100% siguran. Sacekaj neko od kolega da odgovori.

Svako svoj nalog može da nosi sa sobom na sljedeću konzolu, ako kupuješ konzolu dobro se informiši da li prodavac prodaje i nalog sa njom.

Ako kupiš konzolu bez naloga dobijaš samo klot konzolu i to je to.

Ok hvala puno. Ja sam mislio ako kupi igru preko stora i instalira, da ona ostaje na konzoli. Hvala vam

Igre se vezu za nalog na kojem su kupljene.

Samo da napisem da sam kupio konzolu, one s 1tb. Odjavio sam se sa naloga od proslog vlasnika i napravio svoj, ali mogu igrati igre koje su instalirane na konzolu. Njegov nalog necu brisati, ne smeta mi…