Pomoc oko lasera

nameravam danas da nabavim xbox360 od neke razmene, uglavnom receno mi je da je laser crkao ili oslabio…probacu prvo da ga ocistim ili pot tweak da odradim, mozda upali…ako nabavim novi drive, da li mogu da prebacim samo laser i da li ce onda raditi, posto sam skontao da ako menjam ceo drive treba neki kljucevi da se prebacuju…ili da li ima neko u NS da radi zamenu lasera i koja je cena (ako ja dam laser)…ili da li ima neki tutorial da sam zamenim laser ako nije tesko…hvala

@duschan je okolina NS i NS.

Kako zameniti laser koristi google, mozes da zamenis laser samo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ako nabavljas drive mora da bude isti, ako je bio lite on onda nabavljas liteon pa skidaj laser, ako nabavljas neki drugi opet mora da se podudara sa time sta je bilo u konzoli… skapirao si sta sam hteo :smiley:

Kako to da nema tutorijal kako se laseri mjenjaju? Moj drugar nabavio laser za lite on. Navodno treba nešto odlemiti, neku zaštitu da bi laser radio (kakva glupost, pretežno se nešto treba zalemiti da bi radilo a ovde obrnuto). Našli smo slike gdje i šta ali je problem što je ovo kineska kopija koja se prilično razlikuje od originalnog. Da li neko ima neku ideju da nam pomogne.

Poglesaj ovo :

http://forums.llamma.com/viewtopic.php?f=25&t=31948

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ja sam imao lasere koji se ne razlikuju, identicni, da niste omasili model? Skini to sto treba i radice, to je protekcija za put…

Da omašili smo model, odnosno lik nas nije dobro razumio i poslao nam je laser za slim lite on :slight_smile:
Našli smo i šta treba odlemiti/zalemiti (neki anti static point) samo sad čekamo da dobijemo pravi a ovaj smo vratili.