Pomoc oko drugog dzojstika!

Probao sam da nadjem i prelistao sve ali nisam nasao nista sa slicnim problemom pa da piitam da li neko moze da mi pomogne,imam x box 360 jasper,klasican beli i malopre sam kupio jos jedan dzojstik,dzojstik je crn i rece mi prodavac da je od elite konzole,problem je sto kad ga upalim svickaju samo sve 4 lampice i xbox ga ne vidi,probao sami da ga upalim kao drugi dzojstik ali ga isto xbox ne vidi,moj originalan beli dzojstik radi normalno,a na crnom samo svickaju sve 4 lampice isto,posto sam laik u svemu ovome interesuje me da li je dzojstik neispravan ili ja nesto ne radim kako treba,Hvala unapred!!!

How to connect Xbox Controllers | Connect Xbox 360 Controller | Connect Xbox Controller - Xbox.com

Vidi imas tu valjda i FAQ ili Troubleshoot

Upali dzojstik, kad svetlucaju sve te lampe, na konzoli pritisni dugme sto je kod memory slotova, desno, konekt dugme, i odmah pritisni na kontroleru odozgo dugmence i konektovace se. To samo jednom radis dok ga konzola preopzna, posle sve normalno.
Edit1: Malo me pretekao demon, al to je to, samo prati taj tutorijal, ma to je najlaksa stvar. A nema veze od koje je konzole ako te i to zanimalo, radice. :smiley:

Radi,hvala do neba,moze lock!!!