Pomoc do sutra

E ovako drage kolege forumasi, ono znate me pa sam hteo da pitam da li bi neko eventualno bio raspolozen da mi pazari i prosledi jedan kod od 10 dolara za US store i da mi ostavi svoje licne podatke pa cu mu ja sutra uplatiti hiljadarku na posti.
Hocu da pazarim onaj Ace Combat za 8 dolara , akcija vazi do sutra ujutro a nemam trenutno vazecu platnu karticu , ona koju sam koristio istekla mi je vec pre izvesnog vremena a nesto sam bio lenj da cekam u redu i da je produzavam a pitao sam i sestru i Dareta (par puta su mi vec izlazili u susret) ali oni su trenutno svorc i ono maltene ne svracaju jer nemaju para da sipaju benzin (ee sirotinjo i Bogu si teska), pa sam mislio mozda ovde ako je neko raspolozen da mi prosledi jedan kod od 10 dolara i licne podatke pa cu ja sutra prosetati do poste da mu uplatim 1000 kinti , a ima i pljesku u “Pljeskovcu” na moj racun.:wink:

I naravno pride ako nekom treba i strucno misljenje iz oblasti ufologije, zeli da sazna tajne univerzuma ili mu treba savet kako da poboljsa kosarkasku tehniku i sut, savet za kladionicu, medicinski savet ili slike Dijane Hrkalovic tu sam u svako doba. :stuck_out_tongue:

1 Like

Imaš PM.

1 Like

Jos uvek aktuelno, svaka cast clanu Son_of_a_gun za dobru volju ali on je mislio da mi treba kod za Xbox store a ja nemam Xbox i kod mi iskljucivo treba za PSN store i americki account , pa eto nazalost i pored dobre volje i lepog cesta clana Son_of_a_gun ovo je i dalje aktuelno. ; )

1 Like

Imaš pm

2 Likes

E hvala puno clanu mvasic, alal mu vera na dobroj volji zaista cenim to, eto resili smo i to , vec sam pazario igru i stavio da se skida, pa moze ova tema pod kljuc, nije vise aktuelna, pomoc je vec stigla. :wink:

3 Likes