Pojavljuje mi se zelena i narandžasta boja na džojstiku kada ga priključim na Xbox 360

Ljudi,znate li mozda zasto mi se pojavljuje i narandzasta boja pored zelene(standardne) boje na dzojstiku kada ga prikljucim na xbox?

Mozda su modovali kontroler i stavili led u drugoj boji.

Jel možeš da ufotkaš kontroler da bude jasnije o čemu pričaš?

1 Like

i ja to hocu da vidim :smiley: ne pise nigde za orange light na kontroleru jedino ako je kao sto Mirko kaze, moddovan

T
o je ta boja,nije bas narandzasta,ali to je

Nisi rekao bitnu stvar, da li dzojped jos uvek funkcionise?

U svakom slucaju, nasao sam jedan thread od pre 7 godina koji je imao slican problem, na kraju su zakljucili da je u pitanju bio klimavi kablic unutar kontrolera.

EDIT: evo ga thread za svaki slucaj, ne da ima puno da kaze:

https://www.gamefaqs.com/xbox360/927749-xbox-360/answers/137199-yellow-light-on-controller

Igrali se pa povezali na drugu stranu narandzastu LED diodu…

Samo neka svetli…ako svetli onda radi. Kad prestane da svetli onda se zali :laughing:

Bio je u kvaru,ali smo popravili,bio je problem do kabla.Hvala puno

1 Like

Hahah,tako jee

Bio je problem sa kablom,ali smo ga popravili,pa sad ima takvu boju,pa sam hteo da pitam zasto i tako too…
Hvala u svakom slucajuu.

Tu je zelena dioda kako god da povezes ne moze narandzasta zato i kazem. Ja sam na mom kontroleru menjao, imam diode u drugim bojama za te modove, npr na slimu imam modovan RF (gde se pali slim)u plavoj boji svetle lampice , lepse nego zelene :slight_smile: