Podesavanja HDMI-a na TV-u

Kupio sam Samsung LE32C530. Kad gledam iptv slika-boje su savrsene.Isto tako je i kad gledam filmove sa flesa. Kada prebacim na HDMI nasta mi je spojen xbox, slika mi je šljašteća. Previse sve sija, cini mi se da su boje svetle, a šljašteće.

E sad ima tamo nekih podesavanja xboxa kad se udje u display, standard,intermediate, expanded… tako nesto. Cemu one sluze, i sta da stavim tu? Postoje jos neka podesavanja RGB, i neki brojevi, ima da se izabere…

stavi rezoluciju u podešenjima 1366*768 i EXPANDED,osjetit ćeš VELIKU razliku :wink:

Stoji mi na vecoj rezoluciji (1080p), nema potrebe da je smanjujem, ali ista je situacija. Cini mi se da na expanded najvise šljašti.

ma i meni je bilo na 1080p…PROBAJ stavit na ono šta san ti reka pa javi rezultate

Podesi na 720p, i Expanded, a ostatak finesa doteraj na TV-u!

Podesio sam tako i dalje mi sljasti. Sad sam cackao neka podesavanja tv-a i malo mi je bolje.

tebi ili tv-u? :smiley: salim se,eksperimentisi sa intermediate i expanded, ali generalno su glavna podeavanja na tv-u. e sad jbg malo je zajebano sto kad namestis xbox onda ce ti iptv biti onako…

Neznam za vas al kod mene cim sam prikljucio xbox 360 sa tv preko hdmi sam mi dao sliku i bila je super nisam uopste morao da podesavam i kod mene je za svaki port podesavanja su drugacija npr hdmi 1 mi je ps3 tu mi je game mode,a hdmi 2 je dvd player tu mi je theater mode i tv ih ne mesa moj tvo je sony bravia w5500 a dok sa ps3 je stvarno extra mislim moram da kazem kolko me odusevila funkcija bravia sync stvarno extra za gledanje filmova i preko tv mogu da palim gasim ps3 i na emote od tv imam posvecene opcije za player koji koristim kad gledam neki film na ps3 to mi je najajce. A ovim postom hteo sam da kazem da meni xbox 360 kad sam ubacio preko hdmi radio super bez ikakvih podesavanja :slight_smile:

ja sam stavio na intermediate i ok je stvarno jeste i dalje malo jaca, ali se naviknes brzo i lepo izgleda.

Si siguran da si to hteo dakazes tim postom :smiley:

Da jer mi je nekako mnoogo cudno to sto se njemu desava:?

:lol: Kako volim ovaj forum :smiley: