PlayStation VR2 players can access games on PC with adapter starting on August 7

2 Likes

This is big :eyes:

@padawan a sad da l da uzimam PSVR2? :joy:

Mario ne zna sebi da pomogne u donosenju odluka :joy: uzmi pa ga posle prodaj :joy:

1 Like

Doduse, ja sam na Mac-u… let’s hope da ce Alyx i PSVR2 raditi na Parallels-u :joy:

Sta da ti kazem, ja ga nisam ukljucio 5x u zadnjih godinu dana, ali ti mozes da budes bolji covek od mene, sa vise slobodnog vremena i manje opcija za gaming. PSVR2 + Macbook je definitivno kombo koji ni u najludjim snovima niko nije pomislio da je moguc, ali eto. :melting_face:

3 Likes

But hey, it might be possible :saluting_face:
Bas me zanima da vidim da l je M2 Ultra na Studio-u dovoljno jak da pokrene. Chip je generalno overkill za sve zivo.

Ček, zar nije beše da Parallels na M čipovima gura ARM verziju Windowsa? Ili ja živim sve vreme u zabludi, mada i ne koristim Parallels na Macu.

Ako je to tačno, čisto sumnjam da će moći da se pokrene Alyx.

Mozes da biras izmedju ARM verzije i ove druge na Parallelsu (bar u piratskoj verziji, izvinte al nisam lud da placam 120e godisnje za inferironiji operativni sistem :skull:).

Neki ljudi pisu, na Reddit-u, da su uspeli sa nekim VR-om na Mac-u bas Alyx.

1 Like

Izašla aplikacija danas za Steam. Uskoro i adapter.

1 Like

Bože zašto me nisu poslušali kada sam ovo predložio onog trenutka kada je PSVR2 najavljen. Ali Sony i proprietary dodaci idu ruku pod ruku sve dok ne dođu do provalije.

Pa ne spasava ih ovo nesto posebno. PC igraci imaju pregrst izbora i ne vidim zasto bi odabrali inferioran headset sa polovicnim mogucnostima kada imaju Quest 3.

1 Like

Pa ne znam iskreno ni ja zasto bi bilo ko za PC gaming uzeo PSVR2 umesto Q3.

Bila bi malo druga prica da nisu izbacili sve bitne funkcije, i ono sto ga razdvaja u odnosu na konkurenciju. Pogotovo foveated rendering, eye tracking i HDR. I da su spustili cenu.

No nema veze, uzecu svakako pa cu direktno uporediti. Uvek se radujem izgovoru da predjem Half Life Alyx ponovo.

Mozda ne treba podceniti kvalitet slike bez kompresije koji se dobije kada se VR headset direktno utakne u graficku karticu. Sa velikim FOV i Oled ekranima, mogao bi mi ovo biti ultimativni nacin igranja Alyxa. Plus, pripremio sam se da prenesem imerziju na sledeci nivo sa ovim:

:grin:

2 Likes

Pa sad ne, ali pre dve godine su imali više šansi

E da, plus izlazi ovo cudo za 2 meseca sto je procurelo pre neki dan, Quest 3S. Verovatno ce biti bas jeftin.

1 Like

Hm, vec sada ima da se nadje obican Quest 3 Open Box u USA za fazon 350-400e, ne vidim kako S moze da im pomogne.