PlayStation Store - Black Friday Deals

Da vidimo sta nas očekuje, cilam na Titanfall 2 Destiny: The Collection I dvoumim se izmedju Fife 17 i Pes17 ( pes su već spustili na 35€) ali sacekacemo Black Friday…

Destiny ali The Takeng King(znaci bez ove zadnje expanzije) je na akciji vec duze vreme na US PSN, cini mi se da oko 12$ dodje sa PS+

Upravo malo pre izbacena lista za PS4, PS Vita i PS3 na US PSN, na UK PSN pocinje 24-tog.

Ubo si ga, Destiny the collection, na akciji za PS+ korisnike je 39$ ili ako nemas PS+ 45$

Nisam se bas nesto pretrgao za Black Friday, ali sam morao da uzmem nesto i pao je NBA 2K17. Prvenstveno me interesuje kako ce da izgleda na Pro konzoli, a i sa ortakom imam rivalitet koji bi bilo steta ne obnoviti.

Cena je sa samo 30% popusta sto na prvi pogled nije nesto za digitalno izdanje (USA retail lanci su mnogo izdasniji sa 50% popusta) ali me je na kraju kostalo “samo” 27$, sa 10% popusta discount kodom i 10$ koje sam dobio na poklon za Pro konzolu. Ne verujem da ce jeftinije od 27$ biti cak ni za bozic, niti tokom skoro cele godine, tako da je ovo bio pravi momenat.

[quote=“n00dle, post:102, topic:11095, full:true”]
Uzeh Laru, Keks ce morati da ceka neke druge dane…
[/quote]Ja sam igrao Laru jos na XO, a Keksa nisam igrao. Tako da sam ga bas sada uzeo, Keks i Titanfall 2 za 66$ , na to plus jos 10% popusta, 59$ za oba dvije igre, milina :slight_smile: .

1 Like

To je skroz ok cena. Ja sam bas juce instalirao Keks na PC i za razliku od novog CoD-a ne moze se bas reci da je sjajno optimizovan. A cujem i da je Pro verzija losa. Laru sam kupio odavno za XO dok je jos bila nesrecna timed ekskluziva i presao samo 10% igre. Bilo bi lepse igrati ispeglanu Pro verziju sada ali to je zivot.

Meni su na radaru jos i BF1, opet samo zbog kampanje, Hitman… No ne mogu se bas pozaliti da mi nedostaje igara. Gears 4 i FH3 eno placu za paznjom.

Sta je Keks?

Novi deus ex.

Ja sam mislio uzeti Fifa 17, ali nisam neki ljubitelj, a kao puno veci razlog je sto pored 4 velike MP igre, BF 1, TF 2, COD: MW remaster i COD: IW + Season Pass , ce mi samo stajati.

Kad ti stigneš to igrat? :smiley:

1 Like

Dobro pitanje :smile: . Sto je naj gore jos se nisam stigao niti jednoj ozbiljno posvetiti, to je sve odigraj 2 partije na svakoj i vojla :smile: , bas jer se ne stigne. A imam jos par SP igara, koje su mi u planu da ih predjem. Pa cu se posvetiti ozbiljnije jednoj od te 4 MP pucacine.

1 Like

Tako je i najbolje, s tim da igraš sve a ne završiš ništa :smiley: Znam po sebi. Trebalo mi je 5g, doslovno, da završim zadnja dva poglavlja Dead Space :grin:

1 Like