PlayStation Plus - Free Games Lineup May 2017( US i EU PSN+)

Ovo je samo za US PSN+ , kada su PS4 igre u pitanju:

  • Tales from the Borderlands
  • Abzu (dok ce za EU PSN+ umesto Abzu biti Alienation)



A ovo je ponuda i za EU PSN+

  • Tales from the Borderlands
  • Alienation

Dobra ponuda

Prvi puta da su stavili razlicite igre za EU i US PSN+ :slight_smile: .

EDIT:

Tales from the Borderlands imam, ali Abzu nemam - nisam igrao :slight_smile: , a vidim svi zivi ga hvale, tako da cu ga verovatno probati.

Inace evo kompletna ponuda:

[quote]Full Lineup:
Tales from the Borderlands, PS4
Abzu, PS4 (EU gets Alienation instead)
Blood Knights, PS3
Port Royale 3: Pirates and Merchants, PS3
Laser Disco Defenders, PS Vita (Cross Buy with PS4)
Type:Rider, PS Vita (Cross Buy on PS4)[/quote]

Jesam ja jedini kome je ovo užasna ponuda? :confused:

Ne znam sta znaci uzasno, kada je za djabe :slight_smile: . Ma da Abzu je kako sam mogao citati dragulj od igre, naravno kome se da igrati i ko voli takve igreā€¦

Kad mesecima dobijas mrvice, i komad suvog 'ljeba moze da bude dobar :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Nije baÅ” za ā€œdžabeā€, kad krhneÅ” 60$ godiÅ”nje za pretplatu.

@Akiris, true dat :smiley:

Placas MP pretplatu. Ne verujem da bas netko placa PS+ radi igara, placa da bi mogao igrati MP.

Glupost najveća. Na PC-u besplatno brate. Ovako mi krhnemo em veću cijenu, em plaćaÅ” MP. Kā€™o da igram pirat bem ti život :smiley:

1 Like

NEEEEEE, HTEO SAM ABZUUUUUUUUU

A meni bolje sto je Alienation. Mada ne bi imao nista protiv ni sa Abzu. Mnogo bolji mesec od proslog, koji je bio kriminalan.

Nisam misio da cu ikada vise ovo reci za ps+, ali mi se svidja ponuda. Abzu sam htio kupiti na par akcija kada je bio dirt cheap, a TFtB sam upravo krenuo da igram na ps3.

Posto nisam pipnuo MP na PS4 jos od prosle godine, mislim da necu vise da dopunjujem PS+. Jedino mi zao sto necu moci da igram neke igre koje su dali za PS3 dok je ponuda bila pristojna.

I meni je ova ponuda uzasna kao i cele ove godineā€¦ Za proslu se ne secam :slight_smile:

Bolje jednu ozbiljnu nego 15 neozbiljnih :slight_smile: