PlayStation Plus - Free Games Lineup January 2017

Tuga od igara.

Evo kompletna lista:

  • Day of the Tentacle Remastered (PS4, PS Vita)
  • This War of Mine: The Little Ones (PS4)
  • Blazerush (PS3)
  • The Swindle (PS3, PS4, PS Vita)
  • Azkend 2 (PS4, PS Vita)
  • Titan Souls (PS Vita, PS4)

This war of mine je dosta dobra igra.

This war of mine jako dobro, ne znam ni u koji zanr to svrstati kao neka potezna apokalipticna strategija, nocu idesh u nabavku, danju sredjujesh gajbu, znaci sve je bitno od shporeta do kreveta…Morash nekog da ostavish kuci da cuva strazu dok ti idesh u nabavku…
Svaki lik ima status pored sebe kao Sims psiha , bolest, sreca…Padnu u depresiju ako ubiju nekog…Mora da se odspava redovno…
Inace mrshavo ovo ostalo…

Meh, vreme je da odustanemo od AAA igara, posle 3 godine, koliko samozavaravanja covek jos moze da podnese? Najvise sto mozemo ocekivati su najbolje od najboljih indie igara, a Double Fine igre su upravo to. Mislim da je sjajno sto smo dobili i Grim Fandango, Broken Age i sada DoTD remaster. I sve su crossbuy za Vitu. This war of mine je takodje relativno “sveza igra”, i napokom solidan mesec i za Vitu.

Barem mogu svoje 1st party igre da ponude. Sa druge strane, PS+ (kao i Xbox LIve Gold) se plaćaju zbog multiplayera, igre su samo on top of that da opravdaju trošak od $60 godišnje. Bojim se da kao korisnici očekujemo puno toga za 3$ mesečno. Poneki dobar mesec u ponudi samo pogoršava ove meh mesece.

Jednostavno im se ne isplati. Realan trosak za vecinu nas na forumu je da kazemo oko 40$ / 2 ako sherujemo nalog dakle 20$ max. To je samo oko 1.5e mesecno, za multiplejer i igre.

Sony je ove godine unistio sve sa Flash sales i akcijama, ukljucujuci i Steam. Microsoft odavno zaostaje. Tako da je donekle i opravdana veoma losa Plus ponuda. Znam da je razocarenje za sve nas koji smo navikli na AAA igre prosle godine, ali postoje razlozi koji ih iskupljuju.

A nekako je ovako mozda i bolje, bar meni…
Svaki AAA naslov je odigran ako ne odmah kad izadje, onda u naredne pola godine…Nema shanse da ga daju tako brzo…
Dok ove indie baljezgarije nikad ne bi kupio, a potrefi su tu dosta bisera…
Od boljih naslova mislim da su dali Lord Of Fallen i Injustice, shto se odigralo godinu dve ranije, tako da mi je to vishe bacanje para…

PS+ je bio dobar kada se tek pojavio na PS3, kada nismo placali MP da bi igrali, nego smo kupovali PS+ radi toga posto smo dobivali odlicne AAA naslove, za to je tada PS+ i sluzio, za besplatne AAA naslove. Ma da ja vise niti ne ocekujem da daju takve igre, kao sto sam vec rekao, to je bilo(PS+) za vreme PS3 kada smo dobivali AAA igre, sada se to zamenilo, sada PS+( na PS4) sluzi za MP igranje, a ne kao sto je to bilo pre za besplatne AAA igre. Takodjer da su pametni bi maknuli iz ponude ove PS3 igre(ajde jos Vita donekle i da), bez veze trose pare…te pare(od PS3 igara) bolje neka ostave za kupnju(ponudu) nesto malo boljih PS4 igara.