Playstation Now na PC-u i xbox360 controller

Ima li sanse da se pretplatim za PC Now na PC-u a da koristim Xbox360 dzojstik?

Ja koristim XO joy. Mozes da igras sve ps2 i ps3 igre, i neke za ps4 koje ne koriste touch na joyu. To uvijek mozes provjeriti od igre do igre.

Kako da to provjerim?
Zanima me Spajdermen.
I kakva su ti iskustva, radi li stabilno?

Ako imaš dobar net biće sve stabilno ako nema onda jbg…

Nadjes igru koju hoces da igras, odes na google i ukucas ime igre i “control scheme”, tu ces vidjeti je li koristi touch.

Sta znaci “koristi touch”? U spidermenu sa touch buttonom pozivas mapu, u mnogim PS4 igtama je tako, ali se ne koristi touch skoro ni u jednoj igri na drugi nacin osim kao dugme. Pravo pitanje je onda da li moze da se kontrolna sema premapira.

Malo sam otisao off topic. Ali da ne bih otvarao novi. pitacu ovde. Kako ste registrovali drzave tamo u ps now zato sto meni nece da registruje paypal ili master card da probam free period, kasnije sam probao da kupim ovo od mesec dana 10e ni tu nece da primi karticu. Ne znam o cemu je problem. Proverio sam stanje imam para na racunu. Samo mi izbaci crvenim slovima error.

Ni meni nece da da, probao sam sa VPN-on na UK, ali nece.
Napravio novi profil sa VPN-on u USA, i dobijam ovo:
our account information doesn’t match the locale in the URL.

Za UK ti ne treba VPN. Napravis novi nalog PSN nalog i PayPal i vezes ih bez problema. Zatim kupis trial i to je to. Za USA ne postoji nikakav nacin u ovom momentu. Pre je moglo sa nekim online karticama ali to ne prolazi vise.

Moze US, ali ako pp podesis da je US

Probao sam i povezivanje PP bez kartice na US nalogu i nema sanse da prodje. Tacnije trazi da se istog momenta poveze i kartica dok sa UK ne trazi nista i samo kliknes add PP i uneses podatke.

Ja licno na svom main US nalogu imam povezan US PP (na koji ne mogu da udjem jer trazi phone verifikaciju) ali sam morao da imam onu online karticu dodati na njega. Drugacije nije bilo sanse.

Nece ni UK, probao vise puta.

Jedino ako nisu blokirali nesto nemam pojma. Bukvalno pre 2 nedelje je radilo bez problema.

Pa ja sam nekada davno napravio pp nalog, stavio region US zato sto sam kupovao kodove na Amazonu i ebay-u, nedavno pokusavao da promjenim na EU i nije mi dalo. Moguce je da je ovo razlog zasto moja kartica prolazi bez da traze verifikaciju.

Uspio, i probao Spidermana, iznenadio sam se kako dobro radi!!!
Tu je i PUBG, nisam ga igrao taman da ga isprobam da znam dal da kupujem za PC.

Inace, pomoci programa reWASD sam podesio da mi je back dugme kao touchpad, tako da sada imam full iskustvo.
Tamad su dodadi Raindow Six i njega da probam.