PlayStation 5 tema (Vol 2)

Auu kao deda ispred dragstora sam… “baci je Putine baci, da sve izgori”
Jbt koja zivotna tragedija… ja usao da vidim sta je to lose kad ono nece moci da menja ikonice.
Boze vrati razmazenim govnima Sega Mega Drive 2 roknes ketridz i ne cekas update. Igras igricu!!!
Konzolasi su makar bili uvek pravi igraci…
PC igraci su se odavno pretvorili u debilcine, koje vise vremena i para trose na svetleca kucista nego na igranje.

Ocekujem vec sledeca generacija konzola idu svetlece konzole, izmenjivo sve… bla bla…

Jel ti dobro? :sweat_smile:

1 Like

A nije… totalno se gubi smisao. Daj igrice da igramo i cao. Ne da brojimo lampice i kulere. PC je otisao u tu debilanu. Sada vidim kako polako i konzole tonu u tom smeru.
Pa znas sta su ove starlete za prosecnog “igraca” male bebe.

1 Like

Ali… ja volim lampice.

Realno, Sega kida :joy: Sećam se bre imamo sega klub, 1 din = 10 min. Igrao se Sonic, igrao se Mortal Kombat 3 Ultimate, Ristar (ona zvezdica što izduži ruke pa nabada glavom :joy:), Miki maus sa usisivačem, pa opet neki Miki Maus sa nekim ćebetom ili čaršavom :joy: Moćni rendžeri :joy: Dodje vikend i iznajmimo segu, ljudi mi ponude sony 1 i resident evil 3,ja nisam imao pojma da igram to i odbijem i opet uzmem Segu :joy:

1 Like

Da, tako i kod mene u lokalnom video klubu sednes i igras slican repertoar :grin:

1 Like

Nije toliko sega kidala koliko vreme. Da se sad vratis u to vreme i imas ps5 sa updateovima, mortal kombatom, redident 4 remakeom, re village, fifa, crash 4, isto bi tr sada lupala nostalgija. Ali kontam o cemu pricas. Svi mi bumeri se secamo tih vremena i nikad se vise nece ponoviti nazalost, barem nama

3 Likes

Koji bumeri, pa nismo valjda toliko matori? :smiley: Mislio sam da smo većina ovde millennials, eventualno generation X :slight_smile:

Druze ja imam 43 ove godine :joy: da ne pricamo o nudlu, robotnjiku, nindzi itd :joy::joy:

2 Likes

Haha pa to je to, onda si millennial kao i ja. A starija ekipa je generation X. Bumeri su tamo do '64 godišta, npr moji keva i ćale :smiley:

Još malo penzosi

Ma kakvi penzosi, sad je najlepše :grin:

1 Like

Gen Z neko? :muscle::joy:

1 Like

Mi sto smo zagazili u cetrdesete smo negde izmedju x i milenijala. Neki to zovu ‘xennials’, a pravo ti kazem tako nekako se i osecam, izmedju.

1 Like

Prihvatamo samo ako imaš naci tetovažu. :rofl:

Evo ja ću da ga tetoviram :joy:

Kod tebe mogu samo da radim tetovaže japanskih motiva. :grin:

Ne znam da li imamo bumera, ali bice veselo za 10-20 godina kada budemo u njihovim godinama i jos uvek na forumu.

A uskoro nam stizu Alfe, 2010+… 13 su ozbiljne godine.

Od sledece godine radjaju se Bete.

Zelim da budem vampir, zaista nema smisla.

Znam ja sve motive, možeš da biraš :joy: Naci, Japan, sve imamo :joy:

1 Like

Gtr i katana na leđa :wink:

1 Like