PlayStation 5 tema (Vol 2)

Pa oni stalno kupuju samo nisu uzimali loot kao actiblizz ali kupuju i niko nema problem sa tim

1 Like

Pa generalno da, akvizicije manjeg obima prolaze ispod regulatornog radara i to se smatra normalnim i ocekivanim delom poslovanja velikih kompanija.

Opet, nisam suguran u informativnu vrednost ovakvih postova - kupice neku kompaniju, ok.

Pa ništa novo i čudno,malo je nezavisnih studija uglavnom ih progutaju veći igrači

Ma da - kazem, samo nisam siguran kakvu reakciju ocekujes/ocekujete - eto, Sony sad mozda kupuje i nema niko problem a jadnom Microsoftu ne daju da kupuje za 60 milijardi? Mislim, nije bas uporedivo.

Ok, znaci sad spekulacije - koju ce da kupe kompaniju… lista zelja… itd…

Cemu sve to :thinking:

Sony je jak sa single player igrama ali smatraju da su slabi što se tiče live service/multiplayer igara i to je istina. Zato kupuju jer žele ojačati taj segment. Kad pogledaš ove akvizicije zadnje sve su to studiji koje se fokusiraju na multiplayer igre. Bungie, Haven, Firewalk…

1 Like

Aha, da, to ima donekle smisla. Ali meni ima podjednako smisla i da jacaju singl player jos vise, jer im je to diferencijator. Pitanje strategije, opet, nije bas za ovaj forum ucesnika.

Sto se mene tice, voleo bih da ojaca VR segment - i dalje je praznjikav store, skupe su igre, ne pada im na pamet da ih uvrste u pretplatu.

Takodje bi me obradovala neka konkretna najava za novi Uncharted.

1 Like

Jel ima neko da proda ps4 za neku razumnu cenu?

Ovi na kp sve tuku preko 200e…

1 Like

Na KP nema razumnih cena :smirk: kad vidim koliko traze za PS3 tek :man_facepalming:

1 Like

E al stvarno užas. Najjače kad stavi 300e i kaže dolazi sa 5 igara ja udjem da vidim koje igre a brat naveo rocket league, fortnite, fall guys, Warzone, Apex :joy:
Imaju dva oglasa za po 100e al jedan mi je sumnjiv a na drugom konzola izgleda kao da je sa hipodroma pokupljena… Mada opet nešto mislim, ako šljaka ko da je bitno…

1 Like

Nema šanse za ispod 200e sem ako eventualno naleti neki base PS4 i to prva revizija iz 2013. godine. Jbg, zakon ponude i potražnje…

1 Like

U Spaniji…

1 Like

Ja 2020. za 215e sa dva kontrolera i pulse slušalicama.

Od mene kupio neki preprodavac sa KP, kasnije sam video sve rasparčao i posebno prodavao, mislim zabole me baš ja sam bio zadovoljan, tražio sam 220…
Bilo mi smešno kada je rekao jel može za 215 dao bi ga ja i za 200, 210 u evrima i 590 dinara izvadio za 5e :rofl:

Kako se na kp kaze dobar dan/pozdrav/cao/poz?

“Zadnja cena?”

3 Likes

Ma nisu normalni likovi na kp, da ne pričam što ih je masa preprodavaca. Ja na mom base modelu uradio jailbreak, odigrao možda 3 naslova i spakovao ga negde, ne znam ni da li mi je kući, u stanu, da li sam ga poneo u vikendicu, predstave nemam gde mi je uopšte :smiley:
Samo kad se setim buke kao na mlaznjaku, kontam da ne vredi dinara preko 100€, pogotovu ako uzmeš u obzir da je krenula da pada cena 5ci i ima je masa svuda

1 Like

Ja se ne secam za kolko sam prodao PS4 pro, mislim da je bio nesto ispod 200e lik kupio zajedno sa One X-om, za istu cenu. PS3 sam poklonio jednom od mojih vozaca, dete da mu se igra, 150 gb slim sa nekim diskovima, milion godina stajao u kutiji. Xbox One pre toga, isto poklonio…

Mislim da KP preprodavci bas pikiraju ovako nekoga kao sto je Miki, koji nema 600e za novu konzolu, i onda ga oderu. PS4 je jos aktuelan jer maltene igre izlaze i dalje, ljudi share-uju na razmeni naloge… tako da ne cudi sto drzi cenu, jos zbog inflacije, 200e danas vredi kao 100e pre par godina.

Iskreno Miroslave skupi ti lepo 600e do kraja godine ustedi malo sad si se zaposlio svoj si covek sto se kaze, i kupi pravu stvar PS5. Da igras ko covek Ghost of Tsushimu!

4 Likes

Eh volim kako si znao zašto tražim ps4 :joy:
Možda će tako i biti na kraju…

2 Likes

Fino to radi i na PS4, ali je na PS5 Directors cut, u 60 fps-a i sa boljom rezolucijom, haptic feedbackom i DLC-jem, prava stvar.

2 Likes

Bolje kupi sebi novu konzolu ili recimo dobro ocuvan polovan PS5 za neku finu cijenu, ovako ces lupiti neku ludu cifru za polovan PS4 i to koji je prosao tisuce sati igranja…

1 Like

1 Like