PlayStation 5 tema (Vol 2)

Najveci paradoks na forumu je Miki koji zivi po tradicionalnim japanskim principima a nece tradicionalnu japansku konzolu. Ko je uspeo da ga ubedi da je Xbox kul, sa svim svojim americkim vrednostima… stvarno mi nije jasno. A pogledaj PS5, sve prsti od Naruto-style anime igara, Samuraja… Da ne pricam koliko je razmena za jednog studenta bogom dana. Mislim ono konzola je savrsena prosto, neko je bukvalno pravio sa Mikijem na umu, samo jos fali posveta.

edit: lol sad primetio Ghostwire Tokyo wallpaper, stigla “ekskluziva” posle godinu dana, sa malim zakasnjenjem. :slight_smile:

2 Likes

Imaš rešenje za posIednji korak, način plaćanja? :grin:

I mene interesuje

Neka njegova sema. Nebitno :joy:

CryptoPay virtuelna kartica.

1 Like

I to imas :joy:

Sve imam a ono što nemam ću pribavim i prisvojim :grin::grin:

Pitanje svih pitanja je radi li ovo na Argentini? :grin:

Ne prolazi registracija iz SRB neko vreme :sob::joy:

Registracija čega ? :grin:

Verifikacija, izvinjavam se :sweat_smile:

1 Like

Novi nalog u pitanju. Od danas.

2 Likes

Daj malo više info, koji si regio odabrao, koju karticu, itd.

Jesi li isprobao ovo? Meni ne prolazi kartica ili adresa, ne znam ni sam do cega je. Ako znas nekoga kome je proslo, napisi da znam da radi i da ja nesto grijesim.

1 Like

Uspeo sam :grin: Ne mozes obicnom karticom. Postavicu resenje cim ga nadjem a da bude široko dostupno svima. Za sada jos uvek ne moze tako lako da se dodje do ovoga jer sajt za virtuelne kartice je trenutno nedostupan za evropu. Do skoro je sve šljakalo bez problema.

3 Likes

@djomla43 sad će brat džoNi da nam pazari pretplate :joy:

Ne mora sad, kad nam istekne ova može :sweat_smile:

1 Like

Evo prvi put vidim PS5 DE u radnji lol.

1 Like

Kupi, prosvetli se :joy:

1 Like