PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

i PS4

1 Like

U jel? To nisam znao. Jos bolje. :+1:t2:

Da da, cross-gen igra.

1 Like

2 posts were split to a new topic: PlayStation 5 Showcase - 16. septembar

A post was merged into an existing topic: PlayStation 5 Showcase - 16. septembar

6 Likes

Gledam taj dizajn ovih dana, nikako da mi priraste srcu. Mislim, postujem sto su krenuli u tako hrabrom pravcu, al prenabudzeno deluje, nekako jeftino. Verovatno uzivo ostavlja bolji utisak.

Xboxov minimalizam mi mnogo bolje pasuje, estetski.

5 Likes

Kod mene obrnuto. Dosadan mi je, portret format mi ne odgovara, PS5 mnogo vise futuristicki izgleda, bas jedva cekam da ga stavim na policu dok ce X izgledati kao oborena saksija za cvece.

1 Like

Takodje, najruznija konzola do sada, cak mi je lepsi bio i debeli xbox one. Sa ovim svetlima i spojlerima izgleda mi kao da je namenjena mladjima od 15 godina. Zamisljam kako ce tek izgledati neka limitirana izdanja u recimo nekim jarkim bojama, bukvalno pakao xD. Mada sam dizajn konzole mi i nije nesto spec bitan, da se to sakriti.

Ove konzole izgledaju kao saksije za cveće…

Haha, pricali su nesto da strane mogu da se skidaju i da cemo vidjati dosta custom modova.

Enigma consola ? :rofl: kapiram da je PS5 DE. Tesko da ce dati po 399$ ali aj da vidimo :grinning:

Debeljko je bas ruzan, ali mi je slim sminka. Isto i za Xbox :slight_smile:

Jedina lepa konzola ove generacije, tj ove i buduce, je Switch Lite :slight_smile:

Mada je i X poprilicno lep ako sam dobro pohvatao ova Microsoft slova :smiley:

Ja ne kapiram sta se vama ne svidja kod PS5? Meni izgleda sjajno. Taman malo da razbije monotoniju. S druge strane, i XSX izgleda odlicno. Dva potpuno razlicita pristupa. Kud ces bolje?

Mozda se nekome ne razbija monotonija :slight_smile:

Meni je XSX za 5 koplja lepsa od PS5, ali se ne bih bunio da PS5 vidim pored TVa :slight_smile:

1 Like

Da li ce biti i crnog PS5?

Ko zna, mozda. Zvanicno nije pomenuta crna verzija.

Nepisano pravilo industrijskog dizajna je da što “luđe, neubičajeno” izgleda to će pre “dosaditi” nakon što prvobitno uzbuđenje oko proizvoda prođe. Kao kad pojedeš snickers pa te posle sugar rush faze drmne depra :D. Druga stvar je da što je objekat veći to bi trebalo da bude vizuelno jednostavniji a PS5 je najveća konzola do sada. Ne pomaže ni super kontrastna paleta i led svetiljke.

Ali opet, ako se nekome nešto sviđa glupo ga je ubeđivati u suprotno. Ako se neko upija da ubedi sebe da je nešto lepo, to je već druga stvar.

2 Likes

Meni se bas svidja dizajn, secam se kada sam video reveal, glasno sam rekao Wow! :grinning:

Playstation mi nije primarna konzola, ali koliko sam upucen, jedan od glavnih dizajn mana ove generacije je sto su preglasni. Ja sam imao srece izgleda jer je moj slim relativno tih. Nadam se da ce ovaj dizajn primarno resiti taj problem i da ce biti tiha kao moj One X.

Glasna konzola je za mene apsolutni deal breaker.

2 Likes