PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Nisi shvatio. Ako uzmes igru dobijes Legends svakako, ako ne zelis base game onda mozes za 20 dolara da uzmes multiplayer. :rofl:

2 Likes

Stigao PS5 kamera adapter za PSVR od Sony-ja, maltene sam se oprostio od te mogucnosti, ne secam se ni kada sam narucio. Ponovo radi bioskop. :sunglasses:

3 Likes

Konačno da budeš zadovoljan

1 Like

@padawan ne popusta te SlobeS :rofl:

2 Likes

Pa sad, nije to bas to dok ne izadje PSVR 2. Ali moram priznati da su filmovi stvarno druga dimenzija i da s obzirom na okolnosti slanja iz belog sveta (stiglo je iz Nemacke, zapravo), nedovoljno precizirane adrese, da sam se maltene spremio za mlacenje sa Aliexpressom uz dodatni trosak… moze se reci da jesam “zadovoljan”. :roll_eyes:

Muka je bila spojiti ponovo kablove… Moze da prodje i kao neka sprava za mucenje za one koji su opsednuti urednoscu kablova.

2 Likes

Ma cekaj šesticu briga te :grin:

1 Like

9500 dinara GoT. Kako da ne…

Za 4 dana izlazi Kenja.

Mrzi me nesto da pravim share i jurim kodove, nema ni jedna grupa na razmeni ili je ja ne vidim… Sacekacu mozda ocene. :thinking:

Izlazi za 30 dana.

Kenja :joy:

1 Like
  1. Septembar
1 Like

Gle, upravo su promenili. WTF.

Ma i sada je 30e smesno… ma da toliko i vredi…

Ma mene konola online ne zanima bas puno.
Ja sam uzeo zbog tih besplatnih igara. Iskreno isplatilo mi se. Presao sam barem 6-7 igara i jos 3 stoje. Za 30e to je odlicno.
Realno 3e igrica. A imam PS+ od marta. Znaci dok bude puna godina meni se bas isplatilo.

1 Like

Pa neko ko nije imao ranije Sony konzole ima dobre igre kroz ps+ a ostalima to nije toliko bitan faktor.Ja uzimam Gold zbog online jer mi je to bitno

1 Like

Pa onako usput kad dođe nešto zanimljivo da odigraš ne striktno da čekaš.Imaju bolju ponudu od gwg ali opet ako imaš dugo ps4 prešao si te igre sigurno

1 Like

To i jeste primarno zamisao online komponenta a ove igre su samo bonus

1 Like