Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Heh, flesh sale. :smiley:

Meni je ispao bedak sto sam kupio Tomb Raidera za, kol’ko, tridesetak dolara, a oni ga mesec dana kasnije ponude za 5. Pih!

I dalje sam kivan na Rianu sto su onako losi dijalozi u igri.

1 Like

Dala je otkaz, ako ce ti sada biti malo lakse da svaris… :smiley:

1 Like

Mislim da sa Eidos platom neces vise imati takvih briga :smiley:

Tih briga svejedno neces imati,posto ces raditi 16h dnevno,za igranje neces imati ni vremena.

Radit’ ću 24/7, samo da me se sukladno plati. Ne moram ni spavat :smiley: A ne ko u nas, “dobro je, samo nek se radi!”, šest dana u sedmici za 200€. Marš u neku stvar.

1 Like

E ako traže tamo neke testere javi da ti pošaljem CV, imam preko 30 godina igranja iza sebe, a što se njih tiče zakucao samo oba TR-a na 100%. :slight_smile:

1 Like

Koliko sam shvatio iz price s drugim ljudima, plata mi i nije neka. Mada opet, Montreal je jeftiniji grad od Toronta.

Sam sam kriv, pitali su me sta bi hteo, a ja trazio u nekom rasponu koji sam mislio da je… ok? Oni su mi odma dali visu cifru u tom rasponu.

Bice dovoljno da nam vise ne otice novac (mada bice tesno dok placamo dve rente, ja tamo u Montrealu a Lidija i mali ovde u Torontu), ali nije ko da sam bogat odjednom.

Ne zalim se. Meni je i bila ideja da vremenom trazim povisicu, kad steknem bolji osecaj koliko uopste ostale kolege dobijaju, ako se dobro uklopim u celu stvar. Debeli sam pocetnik u celoj prici.

1 Like
1 Like

Neverujem da ces saznati platu od kolega…porodicni prijatelji su otisli bas u toronto pre jedno 10 godina…po bankama su radili ako se ne varam…nikad nisu znali koja je plata njihovim kolegama…nikad nisu hteli da kazu

2 Likes

Sto odvojeni?? Lidija ima posao tamo ili?

Doduse you have to admit, more time for gaming iako ces imati posao :smiley:

Jasno, nisam ni mislio direktno, nego izokola, da vremenom izgradim neki osecaj sta je standard. Mislim, ako mi kolege voze mercedese a ja idem metroom, znacu da nesto ne stima… :smiley:

Za pocetak. Tek smo se skucili u Torontu. Luka u skolu krenuo, drugare stekao, obavezani smo ugovorom na rentu jos nekoliko meseci, i tako. Da ne cupamo korenje bas odmah opet. Dete tek engleski progovorilo, samo mu treba da ga sad bacimo medj’ francuze. Stresovi su to veliki.

Ako sve ispadne ok, Lidija i mali bi dosli negde na jesen. Ionako nam svi pricaju da je Montreal triput lepsi grad.

1 Like

Izvinjavam se zbog suvise postova,al nekad ne mogu da odolim :grin:

1 Like

2 Likes

Haha

Treba Luku da cujete kako prica. Dete ovde manje od godinu dana, vec inglishuje neprestano, ne mozes ga nagovoriti da predje na srpski.

Bice to bitka.

Ovih

Ja stavio i mislim da su za ps4 :slight_smile:

mislio sam na ovu

Nemam ali vidim da cesce odlaze na ps4 nego na xo tako da cu se opremiti svim delovima za sve kontrolere. (Za xo imam delova)

Te Gripove sam i ja stavio na kontroler :slight_smile: ali nakon nekog vremena sam video da mi nije to to, nekako ne legne lepo prst, teze je za igrati. Na ovaj novi DS4 V2 bas iz tog razloga ih nisam stavio, a i na DS4 V2 su vise plasticne nego gumene gljive, kvalitetnije su - poboljsane, posto su pre(DS4 V1) bile od gume(koja se pre unistava nego plastika) . Nemam ih u planu niti stavljati na V2, do kada traje traje…a i imam jos jedan novi DS4 V2 kontroler.

EDIT:

Da odlaze pre na PS4 bas iz tog razloga sto su vise gumene - vise gume, a na XO vise plasticne(cvrsce). Ali kao sto sam rekao sada su na novim DS4 V2 isto vise plasticne…tako da ce verovatno duze trajati.

1TB, i igra na disku. Sony kaze treba se raspitati kod lokalnih dobavljaca za cenu.

@ninja ? :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Moraćemo da ga nabavimo!